Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurtdışı sitelerine bağlanılamıyor?

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ya 5-6 güne kadar düzelir diyorlardı ama o yedek hat olduğuna göre tam eskisi gibi olmucak, eski halinde bile yoğunlukdan dolayı yavaşlamalar oluyorken yedek hatlı haliyle nasıl olacağı konusunda pek umutlu değilim 1 ay çekcez gibi bunu.Of türkiye Of
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elm, 25 May 2003 00:30 tarihinde demiş ki:
Ya 5-6 güne kadar düzelir diyorlardı ama o yedek hat olduğuna göre tam eskisi gibi olmucak, eski halinde bile yoğunlukdan dolayı yavaşlamalar oluyorken yedek hatlı haliyle nasıl olacağı konusunda pek umutlu değilim 1 ay çekcez gibi bunu.Of türkiye Of

yedek hatmı? İlk kez senden duydum böyle birşeyi. Benim bildiğim en az 5gün sonra eski haline döneceği yönünde. Zaten kabloya ulaştıklarında yedek hata gerek kalacak birşey yok gibime geliyor. Bu sorunun 1 ay daha devam edeceğini hiç zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 25 May 2003 02:27 tarihinde demiş ki:
eheyyo çalışıyo! valla çalışıyo! aman sabahlar olmasın!
[edit: yalandır.. zaten kardeşim yazmış o mesajı da.. :) ]
[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 25 May 2003 02:34 tarihinde değiştirilmiştir]

:yapma:
Sosyal ağlarda paylaş

fiber baglantılar (kablo döşemesi) oralardan geciyordur, yoksa cezayirde veya baska bi yerde baglantımız yok. sadece kablo oradan geciyor kablonun ustune uzay gemisi düştügünden veya taş kaya altında kaldıgından kesilmiş işte.

trace atarsan cezayir falan göremezsin yani, boşa atma :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

Cezayir yakınlarında meydana gelen depremden dolayı, İtalya ile Fas arasındaki denizaltı kablolarda (SMW3) arıza meydana gelmiştir. Bu nedenle yurtdışı internet (ABD-Sprint 622, ABD-C&W 155, İngiltere-C&W 155) hatlarımız kesilmiştir. Elimizde olmayan kesintiden dolayı özür dileriz.

Telekomun aciklamasi bu, Cezayir'den falan internete girdigimiz yok, oehg.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...