Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurtdışı sitelerine bağlanılamıyor?

Sam

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
bugün interneti unutun derim..
off :(
NETHABER.COM DAN ALDIM POFF :(
Kabus gibi bir gün, bütün dünya sallanıyor:
İran'da 4.5 büyüklüğünde deprem oldu

Cezayir 6.7 büyüklüğünde depremle kabus gördü, ardından Urla'daki depremin haberini yaptık, şimdi de İran 4.5'le sallandı

İran'da bugün Richter ölçeğine göre 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Ülkenin orta kesimindeki Yezd eyaleti sismoloji enstitüsü, 4.5 büyüklüğündeki depremin merkez üssünün eyaletteki Tabas kentinin 30 kilometre güneydoğusu olduğunu açıkladı. Depremde can ya da mal kaybı olup olmadığına ilişkin bilgi verilmedi.[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Telekom, yetkililerinden alınan bilgiye göre, Türkiye'nin dünya ile iletişimini sağlayan Türk Telekom'un yurt dışı çıkışları dün geceden bu yana yapılamıyor. Türk Telekom'un yurt dışı bağlantısını sağlayan Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ile Türkiye arasındaki Internet omurgası Sprint, İtalya ile Fas arasında meydana gelen denizaltı kablo (SMW3) arızası nedeniyle hizmet dışı kaldı.

Yetkililer, ABD ile Türkiye arasındaki yurtdışı internet omurgasının çöküşüne bu sabaha karşı Cezayir'de meydana gelen depremin neden olduğunu ve Türkiye'nin yurtdışı iletişiminde yüzde 80 oranında kopukluk olduğunu ve arızanın en az beş gün süreceğini ifade ettiler.

Kaynak :NetHavadis[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

:( :( :( yahoo email okumak için girdim biliom yavaş internet , dedim beklerim,sign up sayfası açılana kadar canım çıktı,neyse girdim ID i şifreyi bastım yarım saat açılmasını bekledim en sonunda sayfa görüntülenemiyor dedi refresh dedim sign up sayfasına geri döndü bu üç kere oldu :( email de okuyamıoz(düüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüt)

5 gün az deil yaw ama dua edelim 5 gün olsun bi da aylarca sürse offfffff allahım offffffff nie hep bizi bulurki böyle şeyler çok c_n_b_t bi ülkedeyiz :([hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

Abi cidden bu TTNEt yüzünde kafayı yiycem ıurhaıurgasolrfn alöoşlNHPIHFP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Bari peki kablo çalışırmı hiç diilse işlerimi okuldan hallediyim?[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

ben kabloyum ve her yere girebiliorum? hmm en iyisi susiim nazar değecek :)
*! tahtaya vurur*

ilginç tabi, en az 5 gün bi de.. ttnet sux hard.[hline]Fizban (11:46 PM):
ben öle şirin kızları seviom abi
çakmak için deil çıkmak için çıkacaksın

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 22 May 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
ben kabloyum ve her yere girebiliorum? hmm en iyisi susiim nazar değecek :)
*! tahtaya vurur*

ilginç tabi, en az 5 gün bi de.. ttnet sux hard.[hline]Fizban (11:46 PM):
ben öle şirin kızları seviom abi
çakmak için deil çıkmak için çıkacaksın

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"

Bencede sus, nasıl gırıyorsun ya?
Sende gırme[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...