Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepsi ne kampanya yapsa almayı düşünebilirsiniz

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

Lectre said:

suBzer0 said:

Topiği okurken şunu gördüm mesajlarda , genellikle herkesin dediği söz şu " bi kupon için o kadar uğraşamam pepsi bulmaya "belkide kampanya yapılması gereken şey burada gizlidir.. ulaşılabilirlik... pepsi dükkanı açılsın mesela , marketten filan almak yerine insanlar pepsi dükkanından alsın kolasını ve bunun yanında birçok değişik ürünü.. bardaklar vs. filan. saçma mı oldu? :p

abi hiç kimse(avealı fakirler hariç), kampanya var diye kola seçimini değiştirmez, bence pepsinin insanları aptal yerine koymayı bırakması gerekiyor, koka kola bir şey verdiği için almıyoruz biz bu ürünü.

ambalajını değiştirsin, değişik bir şişeyle gelsin, dediğim gibi 2 damla fazla limon koysun twiste zaten alacak olan adam alır.

müşteri içecek dolabında baktığında göz aşinalığından dolayı pepsiyi görmüyor bile, atıyorum ambalaj rengini fıstık yeşili yapsın insanlar aynı olduğunu anlayana kadar %20 artar satışlar :p

mesela ben koka kolaya takıntılı bir insan değilim ama almak aklıma dahi gelmiyor pepsiyi çok sönük şuan.

yok abidik gubidik isimlerle reklam yapmalar vs gerek yok bunlara bence.
işte allahtan herkes sen değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...