Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

http://www.fit2fat2fit.com/

http://p.twimg.com/AvL8-jhCIAEy3pY.jpg:large

http://www.cutandjacked.com/sites/default/files/images/articles/success_gethin/tips_for_success_scr2.jpg

orada kasmis yoksa bu sekilde normalde. de bu adamlarin ikiside bu konuda iyiler..

ha steroid yokmu.. yok tabii :P

yumurta sut.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada adamin ana sayfasindaki slideri oynattiginizda sporu birakip sadece 2 ayda o vucudun nereden ne hale geldigini gorursunuz.

yani istedigin kadar spor yap diet yap steroid bas bu isi uzun sureli dusunmeyip hadi lan diye salarsaniz sonucu orada gorursunuz.

gym ve/veya sporu bir yasam bicimi haline getirmemiz gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

selam.
uplıyayım dedim. simdi su sekilde bir problemim var.
yaklasık 1 sene once askerden geldim. is guc derken baya kilo aldım, spora da ara vermistim. haliyle baya da kilo aldım gobegim cıktı vs. 90 kg yu gordum. (normal de 70-75 arası, boy 1.78)

yaklasık 1 bucuk ay once de saglam dietle spora basladım. temel var zaten, simdi vucut gayet iyi durumda ama gobek fena sarktı. gun de 1 saat cardio 30dk kosu+ yuruyus, 10 dk bisiklet, 10 dk da stepperd dedikleri naneden. uzerine agırlık, setleri atlamadan, uzerine de soluksuz kalana kadar mekik.

bunlara ragmen kodugumun gobegi erimiyor kafayı yicem, yuzum falan kuculdu ama bi turlu gitmiyor su gobek. var mıdır bunun bir caresi.

google dım genelde hatunlarla ilgili seyler var dogum sonrası vs.

oneri lazım ustad patilerden. ne yapabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

selam.
yaklasık 1 sene once askerden geldim. is guc derken baya kilo aldım, spora da ara vermistim. haliyle baya da kilo aldım gobegim cıktı vs. 90 kg yu gordum. (normal de 70-75 arası, boy 1.78)

yaklasık 1 bucuk ay once de saglam dietle spora basladım. temel var zaten, simdi vucut gayet iyi durumda ama gobek fena sarktı. gun de 1 saat cardio 30dk kosu+ yuruyus, 10 dk bisiklet, 10 dk da stepperd dedikleri naneden. uzerine agırlık, setleri atlamadan, uzerine de soluksuz kalana kadar mekik.

bunlara ragmen kodugumun gobegi erimiyor kafayı yicem, yuzum falan kuculdu ama bi turlu gitmiyor su gobek. var mıdır bunun bir caresi.

Göbek sarktiysa nemlendir deri kolay toplar.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

selam.

Haci bak Body Building olayi buyuk bir pazar. Pazarlamacilar mallarini satmak icin herseyi yapiyor. Arastirmalar yapiyor, piyasanin onde gelen sporcularina para veriyor urunlerini reklam etmesi icin. Bu olayin sonucunda arastirdigin tum kaynaklar bu adamlar tarafindan yazilmis oluyor. Bir spor hocasi, koc arastirma yaptiginda bu kaynaklardan yararlaniyor ister istemez.
Sonucta karsimiza cikan tablo bizi boostlayacak urunler kullanmadikca vucut yapamayiz.. Yalan...
Nasil o zaman?
Ilk en onemli kural: Bolgesel zayiflama, Yag yakma yoktur!
Haci karin calisiyorum, karnim eriyecek,bel vuruyorum simitler bitecek diye bisey yok!
Vucut da oyle calistigin noktadaki yaglari yakacak diye bir kodlama yok. Vucut her yerdeki yagi yakar, karin calisirsin gotunden yakar, gidindan yakar.
Napcaz o zaman?
Ikinci En onemli kural!: Aldigin kaloriden fazlasini yakmak.
Simdi haftada 4 gun yatalim fazla kalori alalim. Haftada 3 gun spor yapalim ama spor yaparken cosmak icin muzlari, ballari yiyip aldigimiz kalori miktarini ikiye katlayalim. Ondan sonra niye zayiflayamiyorum diye aglayalim. Mantiksiz.
Ucuncu Latin kural:
Saglikli beslenme:
Karbonhidrat, yag tuz vs. zararli olan herseyi minimuma indirmek. Sebze, et yamek vs..
Spordan once ufak bir cikolata ile sutsuz sekersiz kahve icin. Yeterli enerjiyi verecektir. Spor yaparken sadece su icin. Ben 1.5 litre iciyorum. Spordan sonra kaybettigin yararli emzimleri yerine getirmek icin bir saat icinde 20g. protein tuketmek gerkli. Shake, protein cikalotasi yenebilir. Klorisi dusuk olanlari secin. Shake iciyorsan yaninda bir dilim ekmek yemek akillica olacaktir. Vucut sivilari cok cabuk isleyip atarken, katilari uzun sure sindiriyor. Daha cok yararini gorursun.
Hunty uzmanmisin? ne cak cak otuyon derseniz. Uzmanlikla alakam yok. Bunlar benim dusuncelerim, sagdan soldan okudugum, duyudugum bana mantikli gelen seyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...