Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

KDGFDS

yok lan örümcek yakalayıp foto çekin demişti ondan yolladım

ben bi dışarı çıkıyorum

mirinliğe devam edin gelince yazıcam

az daha mantıklı saldırın ama ya yok para istemişim yok yancısıymışım

hay amk sanki ben adama burdan yüürü mürü diyince ondan bi çıkarım var. arada destekleyenler var zatten. benim yazış stilim size heycanlı geliyo tabi

gg hadi
Sosyal ağlarda paylaş

Yancılık muhabbetinde dalga geçiyordum da jargon hakkındaki kişisel fikrim budur.

Ne zaman mesajlarını okusam şöyle oluyorum:

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/08/out-of-here.gif

Killer said:

SEQUO BAŞGANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ADJF
AD
A

YAKIŞMIŞ PUMP MOARRR,
U MIRIN JAW?????

Ayrıca yabancı forum/site jargonu değilse bu nedir Killerca mı?
MOAR lafını sen mi ürettin mesela? Tebrik ederim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

türkçeyi de sen mi keşfettin black?

başka biyerde kullanılan bi kelimeyi yazıyı kullanınca noluyo yani?

yazı da killerca evet templatei bile var hatta

@bingildak

bak işine baps. ben kendimi biliyorum, 2005'den beri beni forumda tanıyanlar da biliyo. forumda parası olan daha çok adam var. yancılık meslek olsaydı ilk onlarla başlardık

qq hadi
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

türkçeyi de sen mi keşfettin black?

başka biyerde kullanılan bi kelimeyi yazıyı kullanınca noluyo yani?

yazı da killerca evet templatei bile var hatta

Bak dediğimi bile nereden anladın. Kullanmana laf etmedim ki , sen kullanınca güzel gelmiyor bana dedim.

Kendi fikrim, benim düşüncem, özgürce yazabildiğimiz bir forumda bunu dile getiriyorum. Postlarındaki yazım biçimin beni açmıyor. Olay bu.

İster la bebe kaç aylık üyesin diye cevap verirsin, istersen düşünceni duymam iyi oldu teşekkürler der geçersin. Başka bir şey olduğu yok.

@Fin
Basurum.
Sosyal ağlarda paylaş

senin kendini bilmen veya burada senin bilenlerle ne alakası var ki yancılığın? para dilendin, para için takla attın mı? ben bunu gördüm, bunu bilirim. kimin ne düşündüğü, hangi tarihten beri düşündüğü beni alakadar etmiyor.

paranın olmasıyla alakası yok ayrıca zerre kadar karakteri olan adam gelip şurda bu kadar param var, şu kadar malım var diye artistlik yapmaz. kalitesizliktir çünkü.

işime de bakarım, paticiğe de intel çıkarmış 4 çekirdekli işlemci.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm ne vucut var ne bilgi var mal mal yazmak icin yaziyosunuz. Yemin ediyorum forumdan soguttunuz.

Adami cekemiyosan git ozelden yaz. Git reelde gorus. Elestirceksen vucudunu elestir, antrenmanini beslenmesini roid kullanimini elestir.

Baydiniz amk. Su mesajlari okudukca ne issiz ne loser adamlar lan diyorum. Kendinizi kucuk dusurmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

geçmiş olsun kardeş
sağa sola saldırınca iyleşmiyor

Topiğin konusunun dışına çıkıp adamın bıyığına laf attığım için müdahale edebilir şikayet edebilirsin. Sequo'yu seven bir admine mail atabilirsin.

Başka bir üyeye de yapabilirdim bunu. Bunu saldırı olarak düşünmek sana kalmış.
Sequo'nun cevabına göre bu iş kavgaya dönebilir onu da bilemem.

Ama Sequo'nun en alakasız gündem konularında bile sırf Black-ice olduğum için bana attığı kalitesi yerlerde sürünen postlarına bile göğüs germiş biri olarak durup dururken gelip Sequo'nun bıyıklarına laf etmeyi kendime hak görüyorum.

Bunun takdirini yönetim yapar, sonuçlarını karşılamaya da hazırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Olm ne vucut var ne bilgi var mal mal yazmak icin yaziyosunuz. Yemin ediyorum forumdan soguttunuz.

Adami cekemiyosan git ozelden yaz. Git reelde gorus. Elestirceksen vucudunu elestir, antrenmanini beslenmesini roid kullanimini elestir.

Baydiniz amk. Su mesajlari okudukca ne issiz ne loser adamlar lan diyorum. Kendinizi kucuk dusurmeyin.

ağır adam ağır konuşur :D
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

sequo steroidne sokim ya bi topicte beğenmediğim pis bişey yap da full saldırayım sana şu yetlingler sussun bi

olm sen niye blekays bingildak gibi adamların umarsızca saldırmasına kanıp yanlış yanılgıya düşüyorsun ki boşver.

sokakta gördüğün her balicinin eleştirisini uzun uzun düşünüyor musun ya he he diyip geçiyorsun. de geç abi muhattap alman bile çok yanlış.

tamam her insan eşit diye muhattap olmak zorunda değilsin ki adamın tutunduğu dal bu işte. iş yok güç yok saracak adam arıyor eğlencesi bu.

zaman değerli :)
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

ya bebe otelim var 30 gündür tatildeyim ne parası forumda 2 3 lafı hemen ciddiye alıp gazlanıyosunuz

adama bana sponsor ol dedim
bide doktora götür dedim
questlerinden birinde de 100 lirasını cukkaladım

ihtiyacım olduğunda değil sadece muhabbet neyi abartıyosunuz anlamıyorumki

Allah affetsin kardaş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...