Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RAMBO ® THE VIDEO GAME

Wyand

Öne çıkan mesajlar

1) retro ayrı, düzgün grafik yapmaya çalışıp sıçmak ayrı
2) oyun bildiğin arcade salonu oyunu ama mouse ile oynuyorsun, güzel anlatıyor sorunları tamamen-bisküvi. ama sen "rail shooter hastasıyım" diyorsan bilemicem.
3) oyun 40 dolar

hayır yani şu oyunun neyini savunuyorsun, karşı argüman koyuyorsun yahu hıncal uluç gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

retro bildiğin "grafiği yapsak leş gibi olacak, böyle yapalım da moda desinler" kafası, yapmaya çalışıp becerememekten bariz kötü. çaba bile yok.

rail shooter sırf rambo için oynanır. 40$ verilmez, bu yılbaşı 2,5$'a alırız zaten np.

eleştirilerde "grafik kötü" kısmı saçma, bütün dediğim o. nidhogg'a 15$ veren insanlar var forumda, demek tek onu demek iş değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

retro bildiğin "grafiği yapsak leş gibi olacak, böyle yapalım da moda desinler" kafası, yapmaya çalışıp becerememekten bariz kötü. çaba bile yok.

rail shooter sırf rambo için oynanır. 40$ verilmez, bu yılbaşı 2,5$'a alırız zaten np.

eleştirilerde "grafik kötü" kısmı saçma, bütün dediğim o. nidhogg'a 15$ veren insanlar var forumda, demek tek onu demek iş değilmiş.

grafik stili-tarzı ile kötü-kalitesiz grafik arasındaki farkı çok iyi bildiğini biliyorum. niye kastırıyorsun yahu?

ayrıca kimse sadece ve sadece "grafik kötü" demedi. oyun komple kötü komple. bööle baştan aşağı kötü. neresinden tutsan elinde kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

grafik stili-tarzı ile kötü-kalitesiz grafik arasındaki farkı çok iyi bildiğini biliyorum. niye kastırıyorsun yahu?

ayrıca kimse sadece ve sadece "grafik kötü" demedi. oyun komple kötü komple. bööle baştan aşağı kötü. neresinden tutsan elinde kalıyor.

tarz arkasına saklanarak olmuyor, ilkokul öğrencisinin "kübizm yaptım" demesine denk 8-bit furyasının %90'ı. çöp direkt, yapmaya çalışsalar modern gene çöp olurdu sonuç.

yok dedi, hemen yukarıda var. oyun kötü diyenle değil işim benim, grafik kötü deyip geçenle.
Sosyal ağlarda paylaş

yapmaya çalışıp yapamamaktansa, veya boktan ötesi bir şey yapmaktansa daha iyi en azından hiç o yola girmeyip basitliği seçmeleri. zaten %90 platform falan tarzı oluyor bu dediklerin, onlarda da böyle grafik gayet giderli oluyor.

shooter yapıyorsan ama grafiğe biraz önem vermelisin. yapamıyrosan yapma yani. basit.
Sosyal ağlarda paylaş

allahım yaleppim... burada kimse dedi mi "indie yapımcıları isteseler çılgın 3D grafik yaparlar" diye? eeeee....

onun yerine milletin beğenerek oynayacağı, belli bir grafik stili, art'ı olan oyunlar yapıyorlar, platform oluyor bunlar da, herkes memnun.

sen gelmiş burada kendi çaplarında platform yapan adamları, rezil rüsva grafikli ve sıfır oynanabilirlikli rail shooter rambo yapımcısı ile karşılaştırıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.nidhogggame.com/screen1.png
yav ne stili, neden bahsediyorsun sen? ne stil var şunda? atari 2600 portlarını getirince şakşak, ps2 grafiği olunca yooo olmaz. bu gülünç çelişkiyi söylüyorum, sen hala rail shooter. gameplay'le alakalı birşey mi dedim?

hayır herkes memnun değil. memnun olanlar yüzünden pc oyunculuğu tam kurtulacak derken en leş dönemine girdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...