Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

bizim yerimize değil ki bizi yapıyorlar.
elma git hayatını yaşa gelme buralara.
Dutch çok çabuk öğreniliyor. İngilizce zaten var, biraz da Almanca aşinalığın varsa daha da kolay.

Aynen burda bizi yapıyolar. Almancam var, üstüne orta seviye isveççem de var. Çok rahat kapıcam dili kısmetse. Zaten text okuduğumda az çok anlıyorum ingilizce almanca isveççe kombinasyonuyla.

Avrupa kızında success strategy şu. Club ortamında çakal olcan hayvan iç güdüleriyle yaklaşıcan modern şekilde çok aç gibi değil, çok muhabbet etmiycen direk yumulcan sinyalleri alınca, kız da onu bekliyo zaten. Diğer ortamda sosyal ortamda biriyle tanışırsan falan kendin olcan muhabbet akıcak sen bir yöne kastırmıycan, zaten yönü belli oluyo. Bizdeki kezban tripleri kaprisleri oyunları şeyleri yok herkesin kafa rahat. Erkekleri pısırık ve sıkıcı olduğundan kolayca ekmeğini çıkarabiliyosun. Bi biz açız, bi de ispanyollar italyanlar falan işte önüne geleni düdükleme/hoplatma çabası içinde =)

http://ilovemylsi.com/wp-content/uploads/2013/09/Kiss-her-mind.-221x300.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

pompiş herkese serbest ve ayıplanmayan bir şey olduğundan insanlar rahat. Adam seksini yapıp rahatlıyo, atom parçalamaya daha çok zaman ve kafa kalıyo zaruri ihtiyaçları karşılamış oluyo çünkü, sonra kendisini işine adıyor.

Bizde devletsel ve toplumsal tabu olduğu için bu kadar sapkınlık, tecavüz, yolda geçen kıza laf atmalar falan var. 60larda Amerika'da başlayıp batuya yayılan seksüel devrim yüzünden bunlar hep, bulgaristana kadar ulaşıp bize uğramadı namussuz. Yoksa 100 yıl önce de bi Hollandanın Almanyanın evlilik öncesi sekse bakışı bizden farklı değildi. Evlenilcek kız virgin olmalıydı vs. şimdinin avrupasına bakınca ilginç geliyo tabi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_revolution
Sosyal ağlarda paylaş

Özet geçim;

Bakmışlar bizdeki gibi seks tabuyken millet birbirini bıçaklıyo seks için, vajina uğruna kan davaları falan dönüyo, insanlar rahat rahat işine gücüne fokuslanamıyo blue balls oluyo erekte geziyo sağda solda umumi ortamda kızı da oğlanı da, seksi komple serbest bırakalım sağda solda public pompişler dönsün dert etmeyelim mazur hatta naturel görelim, insanlara da ekipmanlarını doğru kullanmasını öğretelim anahtar kilit uyumu sağlıklı şekilde sağlansın, toplum mühendisliği ile algısal manipülasyonu da sağlayalım da toplumsal bi rahatlayalım herkes birbirini düdüklesin sonra gelişelim önümüze bakalım teknolojik ve devletsel iyileşmelere gidelim kafamız rahat şekilde, bakın ak partili osmanlı türkleri bizden fersah fersah ilerde demişler, çalışmış yani işe yaramış da.

İlişki dışında herkese serbest olsun el sıkışma, günaydın deme gibi rahat olsun millet cinselliğini görsün rahatlasın, ilişki içinde ise birbirine bağlı olsun ki çocuk yapabilsinler etrafta piç dolaşmasın bireylerin nerden geldiği ipi sapı belli olsun ki yönetmesi, dökümente etmesi kontrolu kolay olsun bi order gelsin. İlişki içindeyken başkasıyla aldatana da toplumsal baskı olsun aldatmayı zorlaştıralım, ayıp bir şeymiş gibi tanıtalım ki o kadar da rahat takılmasın insanlar çok gavat olmasın, kimin eli kimin şeyinde değil Josef'in şeyi Anna'nın şeyinde bilinsin demişler. Yönergenin ilk kımım çok güzel çalışmış arzulanan amaçlar doğrultusunda, ikinci kısım sıçmış, bu da ilk kısım yüzünden ehe

Bugün elini veren yarın başka bişey vermiş yani iş zıvanadan çıkmış, daha da çıkmaz demişler ama baya çıkmış bildiğin yani. Şimdi de toparlayamıyolar, etrafta ne idüğü belirsiz çocuklar türüyo devlet bakıyo God merciful veriyo rızkını bi şekilde.

Deveye demişler neresi demiş bilmem ki demiş
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

abi sen düşünmekten heveslenmekten bisi yapamaz hale gelceksin yakında ya

Yok kanka ben sportif ve entellektüel akademik aydın olarak topluma alnımda hissettiğim ışığı yayma gibi bi zorunluluğum olduğundan sizleri bilgilendiriyorum belli konularda. Yoksa benim için hava hoş ben devrimlerimi yaşadım kotamı doldurdum kafam rahat
Sosyal ağlarda paylaş

paristeki master surecinde yasadiklarima, sirf o diplomayi alacagim diye katlandiklarima bakiyorum
sonra senin jay cutler x johnny sins crossover planlarina bile gelmedim, sadece okul sunu sunu yapiyor dedigin kisma bakiyorum

gozumden bir damla figuratif damla dusuyor, hayat motive adama guzel abi diyor kaciyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi seksüel planlar işin ufak boyutu ya. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir, orda biriyle tanışırım one night diye başlar 3 sene sürer bilemezsin. Ama planlı olmak niyetli olmak iyidir yani, farklı olursa yol üzerinde değişikliğe gidilir sıkıntı yok =)

Ben çok kafa patlattım şu doktora planlarını yaparken. Her şeyi göze alarak çok ince düşünerek karar verdim. Bizim ülkenin durumu, yerleşmek istediğim yaşamak istediğim ülkenin hollanda olması, sonrasında endüstri mühendisliği alanında avrupanın en iyi fakültelerinden birinin Eindhoven'da olması (Diğeri Karlsruhe), projesine başvurduğum hocanın türk olması vs. bunlar hep match etti.

Tabi sadece şans ve planlama olmadı onun öncesinde o pozisyona kendimi seçtirecek sermaye koydum yıllarca yoksa kimse babasını hayrına seçmiyo. 3 yurtiçi 2 yurtdışı stajım, 1 published book chapter, 2 under review, 2 working paperım var, ekstradan zilyon tane asistanlığım ve projem vs, tam akademi profili yani beni yüzlerce başvurunun önüne çıkardı da oldu.

"Chance favours the prepared mind"

Before after topiği ne hale geldi vay arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

1. ay sonunda. Göbek gitmeyecek büyük ihtimal daha uzun bir süre.

iskeletin iyi gibi geldi bana dragon. omuzlar doğuştan geniş sanırım. iskelet olarakta geniş duruyo.

şimdiyi salla ama yaklaşık 1.5 sene sonra yunan heykeli olur o vucut emek verirsen.

göbek olayına gelince o göbek hiç bi şey. 2 aylık iş gitmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Burda o kadar mesai harcadım, biraz üşengeçlikten biraz çekingenlikten hiç konunun amacına uygun foto atmamışım.

Before 1.5 yıl önce ilk başlarken. Yüz ifadesine ve XL şorta dikkat. Diğeri dün sabah. Memeleri eriteyim plajda daha confident falan olayım diye giriştim işlere, memeler de göbek de büyük oranda eridi ama hala inatçı yağlar var ergenlikten kalan. Şimdi fırsatım var disiplinli gidersem onları da halledicem, vakit alıcak. En başta o kilolarla ergenlik geçirip uzun süre kalmamak lazım. Şimdi ne kadar six pack geliştirsem de göbekteki ekstra deriden gözükmeyecek, ne kadar pectoral büyütsem de göğüsteki yağlar yüzünden şekilli durmayacak. Şimdiki tecrübem olsa şu noktaya 1.5 yıl yerine 7-8 ayda gelirdim disiplinle. Hep öğrene öğrene relax gittim ben, tam bi fitness lifestyle hiç olmadı, ama pişman değilim tecrübelenmiş bilgi kalıcı oluyor ve işten soğuyup tümden bırakmıyorum böylece.

http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/2013.06.25_zpsb7nvpi3q.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/2015-05-13%2011.18.16_zpsfxejlqap.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...