Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allahsızlığı yayma kürsüsü çalışıyor...

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

http://img819.imageshack.us/img819/6098/kursu.jpg

geçenlerde belirtmiştim sırf %99 hedesinden sıyrılmak ve ramazanda sokakta yemek yerken dokunulmazlık kazanabilmek için gidip din haneme hristiyan yazdırıcam diye, hem kendi arkadaş çevremde hemde patide baya ilgi gordu fikir

haftaya bole bi protestan klisesine uğramayı düşünüyorum vaftiz için, katolikler çok uzun süre arıza çıkartıyorlar kurs filan, ortadokslar hakkında fikrim yok bakmadım yani

varmı buradan bu işi başka ciddi ciddi düşünen? 4-5 olduk şimdiden

ne faydası olucak peki bunun?

a-)sokakta herhangi bi arıza çıkardıklarında "aha buyur hristiyanım" dediğin anda T.C. deki hakları uluslararası antlaşma ile korunan yegane azınlığa mensup biri olarak gerek AIHM gerek iltica taleplerinde kendini bi adım tepeye alıyorsun otomatik

b-)ilerde cocugunu azınlık okullarına kayıt ettirebiliyorsun, ben paçamı kurtaramadım bari cocuk kurtarsın diyenler için ideal

c-)hukumete gıcıklık olsun diye, bundan başka sebebe zaten gerek yok

varmı başka ilgilenen bu işle?

bide neden boş bırakıp ALLAHSIZ yazdırmıyorsunuz diyenlere işin dini inanç kısmına hiç girmeden şu hikayeyi yolluyorum

http://www.itusozluk.com/goster.php/havaliman%FDnda+lin%E7+edilmek+istenen+ateist
Sosyal ağlarda paylaş

bir ara düşünmedim değil. dine tamamen inanmayan biri olarak kilise kültürü ve hıristiyan ilahileri daha samimi gelmiştir bana. nufusta islam yazmasını sevmesem de türkiye'de yaşayan biri olarak saçmalıklara maruz kalmamak için islam olarak kalması daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan demin bi kadın geldi kapıyı açtım, duamız var yemek dağıtıyoruz kaç kişisiniz dedi. iftar miftar için geldi sandım tek kişiyim de yemek yedim sağolun başkasına verirsiniz dedim. çok var sonra yersiniz dedi. yok teşekkür ederim dedim. sonradan aklıma geldi sitede biri ölmüştü dün ya ahahah ölüye saygısızlık yaptık çok ayıp oldu. islam aleminden özür dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

bir ara düşünmedim değil. dine tamamen inanmayan biri olarak kilise kültürü ve hıristiyan ilahileri daha samimi gelmiştir bana. nufusta islam yazmasını sevmesem de türkiye'de yaşayan biri olarak saçmalıklara maruz kalmamak için islam olarak kalması daha mantıklı.

aksine dokunulmazlık

bi ateist veya musluman dayak yer linç girişimine maruz kalırsa hiçkimse iplemez ama azınlık mensubu birinin başına gelirse bu butun dunya ayağa kalkar, bizimkilerin aksine hristiyanlar din kardeşlerini baya baya hukuki yollar ile koruyorlar

biz ise silahlandırıp terorist yapıyoruz, ülkelerini karıştırıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

kiliseye gitmeyi severim. haçım bile var sdfds.

şiddet konusunda dediğin gibi olabilir. ama gün gelir evlenicem dersin karının ailesi hıristiyana kız vermeyiz der sdfs. kimlikte en kötü din hanesinin boş kalması iyidir. hıristiyanla hıristiyan muslumanla musluman oluruz işimize geldiğinde aahah
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

abi jölede verelim vatikana baş bilmem ne olursun.

maalesef kendine saygı duyan kurumalrda bole olmuyor işler, işte papa çıkıp "vatikan dibine kadar yolsuzluğa batmış" diyebiliyor ki herifler ozerk, kendi dinlerini kendileri finanse edio

bizde ise zorla gazpedilen vergilerden beslenen diyanet bir imamı sırf durust davrandı ve hukumetin goygoyculuğunu yapmadı diye gorevinden uzaklaştırıyor, ortaçağda camilerin spor ve kultur merkezi olduğunu bilmeden "vay efendim mihrabın onunde durdular" diye camide kuran kursundan çıka ncocuklara badminton oynatanlara saldırıyor (ki izni veren ve genclik spor bakanlığı ile olan protokolun altında imzası olan gene diyanet)

goygoyculuk boel bişi işte
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

kiliseye gitmeyi severim. haçım bile var sdfds.

şiddet konusunda dediğin gibi olabilir. ama gün gelir evlenicem dersin karının ailesi hıristiyana kız vermeyiz der sdfs. kimlikte en kötü din hanesinin boş kalması iyidir. hıristiyanla hıristiyan muslumanla musluman oluruz işimize geldiğinde aahah

boş bıraktığın anda gangbang davetiyesi çıkarıyorsun ehueheu
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

viktor bi kilise kurarsın artık

kuran kurmuş zamanında, bi 400 sene filan geç kaldık yoksa din filan rahat kurucak lore biliom zaten

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2013/04/frequency-of-miracles.png

şu var bide, havada duruyorum dersen ispat et diolar adama bide artıkın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...