Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allahsızlığı yayma kürsüsü çalışıyor...

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

vaftiz islamdaki saçmalıkların tümünden daha saçma sanırım ya

o yuzden protestanlar çok kastırmıyorlar, en sekuler mezheplerden biri direk

olmadı mormonluk var, birden çok karıda alabiliosun

http://www.troll.me/images/joseph-smith/joseph-smith-and-all-the-mormons-dumb-dumb-dumb-dumb-dumb-dumb-dumb-dumb-dumb-dumb-dumb.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

olm hristiyan olsak köşede kıstırsalar hangi cemiyet kurtaracak bizi. haberleri olmaz münafık diye kuyuya atarlar valla.

ne munafıkı cemiyeti ya, direk kuran tarafından korunuyorsun hani

dinsizi oldurun diyen kuran yahudilk ve hristiyanlığa saygı duyun, karışmayın diye emrediyor ki miyonerlik yapmadığı surece şiddete maruz kalmış hritiyan yok gibi bişi bu ulkede

6-7 eylul kafasını saymıyorum tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Ren said:

olm hristiyan olsak köşede kıstırsalar hangi cemiyet kurtaracak bizi. haberleri olmaz münafık diye kuyuya atarlar valla.

dinsizi oldurun diyen kuran yahudilk ve hristiyanlığa saygı duyun, karışmayın diye emrediyor ki miyonerlik yapmadığı surece şiddete maruz kalmış hritiyan yok gibi bişi bu ulkede

Din değiştirirsen ne oluyor viktor?
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ben deo nu dicektim şimdi. hıristiyan olmanın o konuda bi avantajı var mı ?

yoksa yine cihadcı muamalesi mi görüyorsun türk olduğun için.

eger iyi bir hikayeyi monte edebilirseniz zaten adı cıkmış turkiyenin, baya rahat iltica talebinde bulunabilirsiniz ébaskı goruyorum" diye

eğer cidden bi olay oldu ise ve bu konuda tutanak tutturduysanız bonus direk ki ufurukten hikayelerle kanadaya giden yıgınla insan var

tayyipi enrage yemeden indiremez isek direk bubble+hs işlevi gorur, iyi çıkış planı
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Viktor said:

Ren said:

Din değiştirirsen ne oluyor viktor?

para veriolar bole yığınla, sonra iltica ediosun, sonra maaş baglıyorlar sonra eline silahı verip "git ulkende kan dok" diolar

oh wait...

onu yapan başkasıydı dimi

http://forum.paticik.com/thumbnails/2b3/e82/059/d9f/f07/c6e/bed/9f7/862/6a3/13_450xNULL.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...