Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortak Guildler Başlığı

Mithat

Öne çıkan mesajlar

yok abi o adam mükemmel ya
world 3# saurfang sp log koydum adam gelip sp rotasyonuma falan laf etmişti zamanında
hele bi dps hesapları vardı böyle dummynin önüne geçip 9saat falan log kaydedip frost > fire falan diyodu eheuhe
bırakın abi takılsın gerçekten
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior açtım tank açtım , tauren açtım blood elf açtım , bi türlü karar veremedim ne oliim. Eskiden ally olurdum ne güzel human açardım hiç sıkıntısız gayet normal görünüyodu , bu horde harbiden hepsi birbirinden tipsiz , blood elf warrior olur mu ya ,hepsi 'ayyy öldürürrüm vallaa bak seniii , yırtarım o ağzınıı' tipli adamlar bundan ne warrior allahını seversen ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

'Galywix' diye goblin warlock açtım :D isim alınmamış bir L eksik idare edicez artık.

Şahsen hunter ile warlock arasında kaldım , amacı level dungeon pvp falan filan değilde deli gibi para kasmak olan biri için hangi class gider bilemedim.

Şimdilik bi bunu yapıcam bi de herbchemist kasarım bi müddet daha sonra para daha çok olunca jewelcrafting şart yanına ya alchemist kalır ya da enchanting kasarım.

edit: acaba diyorum mining ile başlasam da enchanting veya jewelcrafting ikinci seçeneğim olsa hiç uğraşmasam mı herbchemist olmakla , race fazladan alchemy veriyo ama mining enchanting ve jewelcrafting en çabuk para kazandıranlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Jewelcrafting'ten çok para kaldıramazsın. Enchanting de öyle keza. Kazanırsın ama, öyle küplerce olmaz. WoW'da bu kadar gold biriktirip ne yapacaksın bilmiyorum ama en kestirme yol mining+herbalism yapmak. Düşük levellerden itibaren ufak ufak gelmeye başlar.

İlla enchanting kasmak istiyorsan da yanına tailoring al. Tailoring nasılsa yancı bir meslek istemiyor. (Alch-Herb, Jewel-Mining gibi). Elbise dikersin, parçalarsın, enchanting malzemen olur levellerken. Gold harcamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzundur (1,5-2 senedir) düzenli wow oyanmıyorum ama her zaman herb+mining kazanır. Dönemsel değildir, her zaman satılır. Hele yeni expansion geldiğinde, exp. başlarında çuvalla kaldırırsın kendini gathering'e verirsen :)

Çiçek hem alchemy'ye hem de inscription'a lazım. Maden de jewelcrafting, engineering ve blacksmithing için lazım. Müşterisi bitmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...