Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortak Guildler Başlığı

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir başlık vardı bulamadım.

Şuan aktif oynayan , nooba yardımcı olacak guild varsa sevinirim , yıllar yıllar evvel oynamıştım hala benziyodur ama ne zaman ara versem geldiğimde farklı bişi çıkıyo oyunda :D Şimdi yine başlıcam da arada ilerlerken muhabbet edicek yol göstericek bir guild olsa iyi olur diye buraya geldim bulamadım adam akıllı bi yer.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende farkettim :D ne biliim 20 liraya battlechest vardı gittim aldım , kendi accountumun mailini şifresini herşeyini unutmuşum :D forget password falan kadar bile kalmamıştı aklımda.

Şimdi sıfırdan worgen falan açtım , honorbuddy ile level kastırasım geldi o kadar az insan var ama vazgeçtim dedim şimdi banlanmakta istemiyorum nolur nolmaz :D bakalım olmadı yine human paladin tank kasarım en bildiğim o :D
Sosyal ağlarda paylaş

İşte ona göre açıcam , zaten dün akşam başladım hani kaç lvl olabilirim ki :D tekrar başlarım istenilen serverda sıkıntı yok . Sadece bi tane aktif noob kableden paticik guildi buliim dedim ama çıkmadı , çoğu insan twisting nether mıdır nedir orda oynuyo sanırım bende akşam eve gidince orada açarım belki çıkar birileri.

Ally mı Horde mu lazım onu buliim ona göre açarım,

Eskiden 'şu serverda şu class şu race adam lazım aç gel kasarız lazım olur ilerde' falan bile oluyodu , ona göre adam açıp kasıyodun :D

Bu arada dikkatimi çekti , panda açabiliyorum , worgen açabiliyorum , fakat monk açamıyorum. Wotlk'a kadar var , şimdi sanıyorum ki ben worgen falan açılıyorsa panda açılıyorsa raceler full ise kesin classlarda fulldur :D ama olmuyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Hala oynayan çoktur da artık burada paylaşacak bir şey kalmadı.

Ben de tekrar başladım oynamaya mesela, 2v2'nin ağzını kırıyorum; ama işte o tbc'deki tartışmaları döndüren heyecan kalmadı artık.

Türk sevsen de sevmesen de Twisting Nether Horde tarafı iyi gibi bu arada. 3 gündür tek bir türkle iletişim kurmadan her işimi görmeyi başardım mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte ben iletişim kurmak istiyorum tam tersine :D hani muhabbet ede ede oynamak zevk veriyor bana . Ben quest falan yapıyorum deli gibi grind grind grind artık quest yapmak biliyosunuz bayıyo hani bu devirde 80-90 olmamak çok saçma gelmeye başladı :D millet en kral setleri dizerken ben burda 13 level stormwindde dolanınca çoooook sıkıcı oluyo :D onun yerine en azından bu sıralarda muhabbet edicek adam olsa sıkıcı işleri yaparken iki geyik atarım sıkılmam diye birilerini aradım :D
Sosyal ağlarda paylaş

4 tane 90 1 87 1 86 1 85 birazda kucuk lvl lar var.Haftalık yaptıgım su guild dağıldı gittiler tn ye hepsi charın birinin valoru capliyorum.2 veya 3 gunde sonra diger ikisini capliyorum sonrası yok bitti.Mesela dün capi bitirdim 3 charın yok yani girip ne muabbeti ediceksin.Muabbet ediceksem acıyorum skype ordan konusuyorum. Yapılan bu oyunda su anda 2005 mayısda basladım.legendary q i sonunda ilvl600 olan item vericek bufflı 500 k hp var ki ben casual olan biriyim.Piyasada yerini dolduracak iyi bir sey olmadığından takılınıyor sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Abi mop gayet dolu ya. Ben hatta gelen contentlerin doluluğuna inanamıyorum şu an.

Isle of Thunder, Warchief dalgaları vs. oyuna bir sürü yeni heyecan getirmiş.

Casual adamın contenti sömürmesi imkansız gibi bir şey şu an. Sırf mount kovalasan adamlar sadece release'de 67 tane mi ne mount eklemiş oyuna ve 5.3'e kadar 20 30 tane daha gelmiştir herhalde.

Daily yapayım desen 200'den fazla daily var oyunda.

Reputation'a, pokemon'a, farmville'e falan hiç girmiyorum zaten.

MoP muhtemelen WoW'un en dolu exp.i ama yanlış zamanda çıktı; Cataclysm'le oyuncuları inanılmaz soğuttular oyundan, oyunun bittiği görüşü oluştu herkeste; şimdi MoP'la beraber ne yapsalar Cata'ya kadarki o döneme geri dönemezler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dailyler hiçbir zaman zorunluluk değildi. Biran önce hepsine exalted olayım diye günde 75+ daily yapan insanlar kustu doğal olarak. Ve bir ay içinde rep ile işleri kalmayınca da koptular oyundan.

Günde yaptığım daily sayısı 5'i çok ender geçti (o da o gün işim yoksa, LFR sırası bekliyorsam ve sıkılmışsam 15-20 tane ile sınırlı kaldı) Heryere daha geçen ay exalted oldum main charımla. Hiçbir eksiklik hissetmedim, her hafta 3 token aldım hala 200-300 silver coinim var.

Arkanızdan atlı kovalar gibi wow oynayıp sonra kendi kendini öldürüdü lafları komik. İşin daha komiği piyasaya çıkan onlarca MMO'ya aynı muameleyi yapmanız. Sizi mutlu edecek oyun yok piyasada ve asla da olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

işte o sadece bir histi, ben hiçbir zaman daily yüklenmedim (haftada 90 tane coin alacak kadar yaptım hep) ve hiçbir zamanda item level olarak geri kalmadım kimseden.

Çoğu zaman onlarca daily kasıp aldığın itemi, daha 1-2 hafta geçmeden LFR'den bile değiştirdiğin oluyordu. Hele raid yapıyorsan rep mevzusu tamamen anlamsız olmaya başlıyordu. Ben golden lotusa revered olduktan sonra çok uzun süre düzenli daily yapma gereği bile duymadım. Sadece dominance ofensive geldiğinde baya hoşuma gitmişti, cidden günü gününe kastığım tek rep diyebilirim.

Oyunu zevk için oynayınca herşey çözülüyor aslında, zevk almadığınız bir şeyi kendinize zorunluluk olarak görüp, insanlardan öne geçeyim diye abartınca, 1-2 ayda sıkılıp haftalarca girmez oluyorsunuz oyuna. Sonrada o öne geçme isteği yüzünden tamamen kopuyorsunuz oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Her patchde mailime 7 day free trial geliyor en az 1 aylık redeem durationıyla.

O süre içerisinde istediğim bir haftasonu açıyorum, 2 de raid reset denk geliyor hede hödö, zevkle oynatıyor. Black proto drake falan yeni 2438047 tane mount varken hala recognition görüyor sdsf. Tatilde yeni bir oyun alıp bitirmek gibi birşey işte. 100+ TL etiketli 15-20 saat gameplayli oyunların çoğundan daha iyi bir entertainment, hem de bedava :p

Edit: Pokemona da bir ladder koymalılar ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Alcest said:

Daily ek paket ilk çıktığında full uplanmak için mecbur gibi bişeydi

2-3 haftalığına diğer insanlardan 2-3 item level öne geçmeye yarıyordu sadece. Attığın taşın ürküttüğün kuşa değmediği bir olaydı.

İnsanlardan biraz öne geçmek için oynadığın oyundan nefret etmene sebeb oluyordu. WoW'u sakin sakin oynamak uzun vadede zaten o deliler gibi kasan insanları yakalamanı sağlıyor her zaman.

WoW'un yapısı bu şekilde, bu yapıya uymak ya da sonunda oyunundan nefret etmene sebep olan bir tempo ile oynamak arasında tercih yapmak size bağlı.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Dailyler hiçbir zaman zorunluluk değildi. Biran önce hepsine exalted olayım diye günde 75+ daily yapan insanlar kustu doğal olarak. Ve bir ay içinde rep ile işleri kalmayınca da koptular oyundan.

Günde yaptığım daily sayısı 5'i çok ender geçti (o da o gün işim yoksa, LFR sırası bekliyorsam ve sıkılmışsam 15-20 tane ile sınırlı kaldı) Heryere daha geçen ay exalted oldum main charımla. Hiçbir eksiklik hissetmedim, her hafta 3 token aldım hala 200-300 silver coinim var.

Arkanızdan atlı kovalar gibi wow oynayıp sonra kendi kendini öldürüdü lafları komik. İşin daha komiği piyasaya çıkan onlarca MMO'ya aynı muameleyi yapmanız. Sizi mutlu edecek oyun yok piyasada ve asla da olmayacak.

Raid yapmadığın belli olmuş. Dpsin ucu ucuna yettiği progress bosslarında o 1 ilvlin ne kadar işe yaradığını bile bilmiyorsun. Casual oyuncularin daily yapmasına gerek yok evet ama hardcore yada semi hardcore oynuyorsan ope ope o dailyleri yapacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet raid yapıyorum, raid yapmak demek sadece ilk 100'e oynamak demekse blemem tabi.

Ağır heroic kasan adamların durumunu(yani wow oynayanların %0.5 - %1 arasındaki insanlardan bahsediyoruz) ne zamandır genele yayma adedi edindik bilemiyorum.

Dahası HC kasan kitlenin ne zamandır rep ile alınan iteme ihtiyacı var orasıda ayrı konu, bence sen hayatında hiç raid yapmamışsın. Ya da hayatında tek rep item kullanmayı gerektirmeyecek bir seviyeden sanki o bosslar rep itemle kesiliyormuş gibi atıp tutuyorsun.

Edit: bu arada son çıkarımın o kadar yanlışki wow oynadığın konusunda şüpheye düştüm bir anda. Daily sadece ve sadece causal bir oyuncu için zorunluluk olabilir. Haftada 3 tane token alacak kadardan fazla daily, bir HC oyuncusunun asla ihtiyacı olmayacak bir şeydir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...