Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Hehe birde vergi yapıştırırlar daha pahalıya gelir bu sefer. Origin mesela euro ya veriyor, biz steam den avrupa dışındakiler gibi $ a alıyoruz kazım yemiyoruz. Öteki türlü 10$ lık oyunu direk 10euro diye çeviriyor bunlar. Bence dokunmasınlar ya böyle iyi sanmıyorum bize rusya gibi pazar yapsınlar, sonra gidipde bazı oyunlar türkiyeden alınan türkiye serverları hariç oynanamaz felan derlerse görürüz günümüzü.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Hehe birde vergi yapıştırırlar daha pahalıya gelir bu sefer. Origin mesela euro ya veriyor, biz steam den avrupa dışındakiler gibi $ a alıyoruz kazım yemiyoruz. Öteki türlü 10$ lık oyunu direk 10euro diye çeviriyor bunlar. Bence dokunmasınlar ya böyle iyi sanmıyorum bize rusya gibi pazar yapsınlar, sonra gidipde bazı oyunlar türkiyeden alınan türkiye serverları hariç oynanamaz felan derlerse görürüz günümüzü.

http://s3-ak.buzzfed.com/static/imagebuzz/web04/2011/9/26/8/the-horror-6352-1317040287-14.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sadece onunla da kalmaz, tr'ye sattıkları oyunlar sadece türkçe olur ileride, üzerine rtük sansürlemeye başlar. doggy'den duyuyorum alman sürümlerinde çektiği eziyetleri devamlı. saints row 3'de kan çıkmıyor, hatta rehine bile alamıyormuşsun lmao

avustralya saints row 4'ü yasakladı daha çıkmadan anal sonda silahı var diye ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Evet böle kalsın ben memnunum valla. euro/pound la uğraşmak yok , paşa paşa dolarla alıyoruz dolarda şu son ay haricinde sabitti zaten. Millet forumlarda ağlıyor niye oyunları aynı rakam üzerinden euro cinsinden alıyoruz diye. Origin den euro cinsinden satıyor diye pek bişi alamıyorum mesela. Hem indirimleri dandik hem euro fiyatlar.

Yani sonuç olarak:

Kaşınmayalım, belamızı bulmayalım =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...