Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bedava Smart Phone

bingildak

Öne çıkan mesajlar

aente said:

abi hafızasına sd kart taksanız ne olacak, zaten performans olarak kötü sd kart dediğin şey. kaldı ki 32 gb yetmiyorsa doldurup ne yapıyorsunuz cidden merak ediyorum, blu ray mi atıyorsunuz aletlere. htc one de s4 de aşağı yukarı aynı işleri görüyor, sizin bir air gesture artınız var da o da ne kadar performanslı çalışıyor bilmiyorum. ikisi de iyi telefon. ama htc one şıklık ve malzeme kalitesiyle önde cidden.

performans olarak ne açıdan kötü? multimedya için gayet yeterli. benim için zaten sd'nin anlamı o, resim koyayım dizi-filmler orada dursun, mp3 arşivim orada dursun. ha oyunları da oraya koyuyorum şimdilik..

air gesture, air view, smart scroll, smart view, smart pause, smart stay arasından en kullanışlıları air gesture ve air view.

htc one'ın malzeme kalitesi hakkında bir fikrim yok ama şık gelmiyor bana. alete sadece belli açılardan bakınca hoş ama bazı yerleri de bir o kadar başarısız geliyor. ama bu zevk meselesi tabi, insandan insana değişir.

s4'ün görünümünde tek beğenmediğim yanı arka kapağının deseni ki o da değişebiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

karta app yükleyince class 10 da olsa 50 de olsa ufak bir yavaşlama oluyo abi liste veya launcher yüklenirken, hatta app'in açılma süresine de etkiliyor biraz. onu kastetmiştir

evet aynen onu kast etmiştim. yani tabi olursa olsun da, çoğu kullanıcı yoklugunu hissetmez 32-64 gb'lık bir alet kullanırken sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...