Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbulda En güzel yemekler nerde bilirim.

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

xaty said:

pide/adana için alternatif sonsuz ama kalite bulmak zor oluyor

kadıköy'de belfast'ın karşısında bi samsun pidecisi vardı. üniversitedeyken yerdik, güzel yapardı

mantı için de rexx'in karşı arasında (arayıcıbaşı sk.) sini mantı var, orayı beğeniyorum baya. çiböreğinde iş yok ama. bi de siparişin gelmesi biraz uzun sürebiliyor.
Pidesun o belfast'ın karşısı, hünkar beğendili pideyi yatağıma alasım geliyor.

suşi için de sushi express en iyisi gibi. sushico tırt. taksimde bir ara sokakta japon restoranında yemiştim bok gibiydi. ha belki gerçek suşi odur da benim damak tadıma uymamıştır bilemem.

hangi ara sokak acaba

bu tramvar deposunun az ilersindeki yeri mi diyorsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Holy said:

xaty said:

pide/adana için alternatif sonsuz ama kalite bulmak zor oluyor

kadıköy'de belfast'ın karşısında bi samsun pidecisi vardı. üniversitedeyken yerdik, güzel yapardı

mantı için de rexx'in karşı arasında (arayıcıbaşı sk.) sini mantı var, orayı beğeniyorum baya. çiböreğinde iş yok ama. bi de siparişin gelmesi biraz uzun sürebiliyor.
Pidesun o belfast'ın karşısı, hünkar beğendili pideyi yatağıma alasım geliyor.

suşi için de sushi express en iyisi gibi. sushico tırt. taksimde bir ara sokakta japon restoranında yemiştim bok gibiydi. ha belki gerçek suşi odur da benim damak tadıma uymamıştır bilemem.

hangi ara sokak acaba

bu tramvar deposunun az ilersindeki yeri mi diyorsun ?
Heh tam olarak orası evet.
Sosyal ağlarda paylaş

mantı konusunda sözde yazı yazacaktım uzunda baktım öneriler yağmış bitane yapip kaçayım bende

beşiktaş,sinop manticısı

üüüf üf

üüüüüf üf

cevizli mantı olaylıyla orda tanıstım,o günden beri casitalar fln lügatımdan silindi

istanbulda yediğim en lezziz mantı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...