Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

bence böyle akıl vermeye kasmak yerine şu mesajında yazdığın tavrına bak. Burada köle yok , Yapanlar da eğleniyor. Hatta fazla param olduğunda bende ilginç atraksyonlar yaptırmak için heyecanlanıyorum da ki yapacaklarım çok ilginç şeyler olucak .

Niyetinizde birilerine kendinizce laf sokup tatmin olmak değil ise yani gerçekten hayır/yardım işlerini umursuyorsanız burada Sequo'ya akıl vermek ya da questlere katılanlara giydirmek yerine gerçekten desteğe ve yardıma gereksimi olan onlarca yardım kuruluşunda iş ve okuldan arta kalan zamanlarınızda bu kuruluşlara vakit ayırıp birşeylere faydanız olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

kafama göre işte . tabi kafama göre takılmak tanımı anlaşılmaz gelebilir. Sonuçta herşeyin olması gerektiği gibi olması gerektiğine mantığınca inanan insanların anlayamayacağı şeyler. Ama dünya da bir yer ama mevsimler v.s. değişiyor paso. bizde öyleyiz biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

bence böyle akıl vermeye kasmak yerine şu mesajında yazdığın tavrına bak. Burada köle yok , Yapanlar da eğleniyor. Hatta fazla param olduğunda bende ilginç atraksyonlar yaptırmak için heyecanlanıyorum da ki yapacaklarım çok ilginç şeyler olucak .

Niyetinizde birilerine kendinizce laf sokup tatmin olmak değil ise yani gerçekten hayır/yardım işlerini umursuyorsanız burada Sequo'ya akıl vermek ya da questlere katılanlara giydirmek yerine gerçekten desteğe ve yardıma gereksimi olan onlarca yardım kuruluşunda iş ve okuldan arta kalan zamanlarınızda bu kuruluşlara vakit ayırıp birşeylere faydanız olabilir.

Hay iyiki smiley kullanmadım ha.

"seqo

Bak ilk zamanlar işe yarar şeyler yaptırıyordun insanlara. Sokak hayvanlarına yardım etmek, açık artırmayla bişeyler satıp haytapa falan bağışlamak gibi. Ne bileyim bundan sonra da kölelerine böyle şeyler yaptır bari. :D Bi işe yarar. :D"

Şimdi heralde me demek istediğim daha anlaşılır olmuştur.

(Kendi boş zamanlarımda yaptıklarım konusuna gelince Noyan, yaptığım ya da yapmaya çalıştığım şeyleri tek tek yazma niyetinde değilim açıkçası. İyi kötü bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Hiç kuşkun olmasın. Bazen başarısız olduğum, bazen maddi olarak yetersiz olduğumu düşündüğüm de olmuyor değil. 2 sene önce daha fazla yapabileceğim hiç bir şeyimin olmaması çok feci koymuştu mesela.)
Sosyal ağlarda paylaş

ben baydım bayağıdır çok kasmıyorum ama şunu diyip çekileyim.

"ben zaten herkese yardım ediyorum burada eğlence amaçlı paramı saçıyorum" tadında açıklamalar mantıklı olsaydı kimsenin derdi kalmazdı.

en azından şunu düşünün; sokakta zor durumda bir çocuğun 1 haftalık yemek yiyebileceği para burada zengin göbeği hoplatmak için harcandı mı harcandı. olay bitmiştir.

o para gitti. daha hayırlı bi yere gidebilirdi ama gitti. istersen dünyaları ver başkalarına, 5 lira 100 lira farketmez bir "para" gereksiz bir şey için harcandı. bir yerde gerekli bir şey için harcanabilirdi ama artık yok.

o yüzden ben bu konuda daha fazla konuşmayı saçma buluyorum.

questleri yapana falan da lafım yok. kişisel olarak bu konularda hassas olmasam ben de yapardım.
Sosyal ağlarda paylaş

B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)B)-B);)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...