Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

MasterHapLo said:

eger questlere devam edeceksen noyan sec buradan birini 100 lira da benden calisir.,

http://www.youtube.com/watch?v=9NPSVqBqfhM

durun bir iç donanım taklalarda bir kendime geleyim para farmlamaya devam edicem questlerle . şaka maka biraz daha kasarsam istanbulda ev tutabilirim falan ;P
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Sequo said:

Ya beyler bakın gerçek hayat buraya yada internetten öğrendiklerinize benzemez.

yada direnişe gidip bir kafede sohbet edip polis sokoğı tutmuş çıkmayalım aha şimdi bomba gelecek paranoyalarına hiç benzemez.

Şu hayatta en nefret ettiğim şey klavye başından hakarettir. Hiç kimseyede etmemişimdir.

Karşımda olsa ederim o ayrı. Ben şurada günlük 1000 tl para dağıttımda nasıl bir paradır bu diye kafayı üşüttünüz.

Benim geçindirdiğim ekmek verdiğim şu güzelim ülkemin illerinde baya insan var.

Tek sözüme türkiyenin bir ucundan diğer ucuna gidecek abartmayım ama 5 gün aç kalacaksın dediğimde su bile içmeyecek insan var.

Gerçek hayat yine diyorum sanal ortama benzemez ve yapılan hiç birşey şaka değildir gerçek hayatta.

Gezi parkı olayları zamanındada apo posteri olayları için şöyle bir yorum yapmıştım 'bakın ben hararetli bir adamım karşımdaki birşey derse ters yaparsa kimse beni durduramaz. o yüzden ben yapamam diye'

Hakarete gerçekten kin yaparım şurda 1000 tl para dağıtan adam kin yaparsa hiç hayal bile edemeyeceğiniz insanlara hani amaç için hangi parayı dağıtır bilinmez.

Adam gibi ettiği hakaret için özür dilesin bana kim yaptırtmasın bakın son mesajın bu konu için.

Tamamen kendisi bilir sonrası için hiç bişey demiyorum.

bu mesaj sequo'ya hiç yakışmamış.

Ben şerefim için yaşarım. Yine diyorum hayatında bi boka faydası olmamış bi bite kendime hakaret ettirmem. Dilerseniz beğenirsiniz dilerseniz beğenmezsiniz. Bu konuda eleştride kabul etmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Sequo said:

Hakarete gerçekten kin yaparım şurda 1000 tl para dağıtan adam kin yaparsa hiç hayal bile edemeyeceğiniz insanlara hani amaç için hangi parayı dağıtır bilinmez.

Adam gibi ettiği hakaret için özür dilesin bana kim yaptırtmasın bakın son mesajın bu konu için.

36.709397,34.471761

Parayla kiralık katil yollayabilirsin tabi de, bence birebir eşit şartlar olmalı ;) Benim öyle adam tutacak falan imkanım yok nabalım =/

fake otoban çıktı kardeş.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

Ninja said:

anliyorum yeni gelen once bana saldirilma bilinci ile geliyor tesekkur ederim siz hangi hentai den firladiniz ?

saldırmıyorum ninja samimi geldin herkeze ve sevildin agresif alma hemen herşeyi. Ayrıca Hentai den fırlarsam işin sonu iyi olmaz biliyorsun :P

peki yanlis anladik oyle ise ayrica agresif olmuyorum anime sakaniza hentai sakasi yapma geregi gordum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Ben şerefim için yaşarım. Yine diyorum hayatında bi boka faydası olmamış bi bite kendime hakaret ettirmem. Dilerseniz beğenirsiniz dilerseniz beğenmezsiniz. Bu konuda eleştride kabul etmiyorum.

Tercüme ediyorum bir saniye.

Ben şerefim için yaşarım. O kadar kompleksli ve sonradan görmeyim ki sanal ortamda isimsiz bana yazılan her lafı şerefime gururuma yapılmış bir saldırı olarak görürüm. Bu konuda eleştiri kabul etmem çünkü yontulmamış bir dağ adamıyım. Ayrıca bana edilen her hakaret şerefime edilmiştir (maltoz gibi bir laf bile) ve bu insanları evinden aldırırım çünkü çok param var. Ayrıca iyi de bir insanım ben, elime bakan insanlar benim için adam bile öldürebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Noyzura said:

kami said:

Noyzura said:

Hayat tecrubelerim bana abuk subuk konuşan adamların dayak ile iyilesmediklerini gösterdi. Gider sabah bekler sarilirim ya da vapurda arkasından gidip ellerimle gözlerini kapatıp bil bakalım ben kimim derim. Enerjimi hisseder bi rahatlar.

Hatta videoya çekip burada rahatlamasini hep beraber izleriz.

bu hangi filmden

çok etkisinde kalmışsın

hayatımın filminden . henüz çekimleri bitmedi ama vizyona girdiğinde izlersin ;)

bedene fazla yüklenip gerisini ihmal etmişsin sen bence

";)" olmasına rağmen çok başarısız bir laf sokma girişimi olmuş

";)" olmasa neler olurdu tahmin bile edemiyorum

tamam abi çok gereksiz bir tartışmadayız. filmden falan değil ama boşverelim bu konuyu başkaları arasında çok sıkı atarlar var onlara yönelmek istiyorum biraz
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Sequo said:

Tercüme ediyorum bir saniye.

Ben şerefim için yaşarım. O kadar kompleksli ve sonradan görmeyim ki sanal ortamda isimsiz bana yazılan her lafı şerefime gururuma yapılmış bir saldırı olarak görürüm. Bu konuda eleştiri kabul etmem çünkü yontulmamış bir dağ adamıyım. Ayrıca bana edilen her hakaret şerefime edilmiştir (maltoz gibi bir laf bile) ve bu insanları evinden aldırırım çünkü çok param var. Ayrıca iyi de bir insanım ben, elime bakan insanlar benim için adam bile öldürebiliyor.

yol ver gidelim axe'yi ezelim
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Ya beyler bakın gerçek hayat buraya yada internetten öğrendiklerinize benzemez.

yada direnişe gidip bir kafede sohbet edip polis sokoğı tutmuş çıkmayalım aha şimdi bomba gelecek paranoyalarına hiç benzemez.

Şu hayatta en nefret ettiğim şey klavye başından hakarettir. Hiç kimseyede etmemişimdir.

Karşımda olsa ederim o ayrı. Ben şurada günlük 1000 tl para dağıttımda nasıl bir paradır bu diye kafayı üşüttünüz.

Benim geçindirdiğim ekmek verdiğim şu güzelim ülkemin illerinde baya insan var.

Tek sözüme türkiyenin bir ucundan diğer ucuna gidecek abartmayım ama 5 gün aç kalacaksın dediğimde su bile içmeyecek insan var.

Gerçek hayat yine diyorum sanal ortama benzemez ve yapılan hiç birşey şaka değildir gerçek hayatta.

Gezi parkı olayları zamanındada apo posteri olayları için şöyle bir yorum yapmıştım 'bakın ben hararetli bir adamım karşımdaki birşey derse ters yaparsa kimse beni durduramaz. o yüzden ben yapamam diye'

ağlama
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

kami said:

Noyzura said:

kami said:

Noyzura said:

Hayat tecrubelerim bana abuk subuk konuşan adamların dayak ile iyilesmediklerini gösterdi. Gider sabah bekler sarilirim ya da vapurda arkasından gidip ellerimle gözlerini kapatıp bil bakalım ben kimim derim. Enerjimi hisseder bi rahatlar.

Hatta videoya çekip burada rahatlamasini hep beraber izleriz.

bu hangi filmden

çok etkisinde kalmışsın

hayatımın filminden . henüz çekimleri bitmedi ama vizyona girdiğinde izlersin ;)

bedene fazla yüklenip gerisini ihmal etmişsin sen bence

";)" olmasına rağmen çok başarısız bir laf sokma girişimi olmuş

";)" olmasa neler olurdu tahmin bile edemiyorum

tamam abi çok gereksiz bir tartışmadayız. filmden falan değil ama boşverelim bu konuyu başkaları arasında çok sıkı atarlar var onlara yönelmek istiyorum biraz

araya karışayım dedim ama olmadı :(

güçsüz cepheye yancı bulunur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...