Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Ninja said:

Noyzura said:

Goering said:

Hatta kussana yedigini kamil misin

denedim ama kusamadım. kolay kolay kusamam. kusmayı sevmiyorum zaten. kusmaktan hoşlanmadığımdan alkol içmiyorum desem yeridir.

Noyzura sama cok sekilde ice cream yeyiniz gercekten faydasi olacaktir.

abi cidden şu türkçeyle kalbimi çaldı adam ya
orjinali böleyse bu adamın daha cok mesaj atmalı
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Hayat tecrubelerim bana abuk subuk konuşan adamların dayak ile iyilesmediklerini gösterdi. Gider sabah bekler sarilirim ya da vapurda arkasından gidip ellerimle gözlerini kapatıp bil bakalım ben kimim derim. Enerjimi hisseder bi rahatlar.

Hatta videoya çekip burada rahatlamasini hep beraber izleriz.

bu hangi filmden

çok etkisinde kalmışsın
Sosyal ağlarda paylaş

razzo said:

Ninja ya sen gelsene memlekete Başbakan falan yapalım seni ya...

oneri oldu o acidan ama Myshkin sama begenmedi bakanlar listemi.

BonePART said:

Ninja said:

Noyzura said:

Goering said:

denedim ama kusamadım. kolay kolay kusamam. kusmayı sevmiyorum zaten. kusmaktan hoşlanmadığımdan alkol içmiyorum desem yeridir.

abi cidden şu türkçeyle kalbimi çaldı adam ya
orjinali böleyse bu adamın daha cok mesaj atmalı

Benim turkcem gercekten komik birgun olabilir zaman olursa duyar iseniz konusmami bazen tekrar sorabilirsiniz nedemek istemistiniz diye Babacum sama.
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Black-ice said:

Sequo said:

Ya saçma sapan konuşmayın seri katil şöyle böyle. Aha diyorum, dilediğiniz zaman buluşma yapalım.

Kalabalık gelin. Sanayip toplarıyla falan gelin. Geleyim oraya yüzüme söyleyin. Deneyelim görelim. Var mısınız?

Ha söyleyen sonuçlarınada katlanır bu kadar.

abi bu adamla sanal da olsa bire bire diyalog kuruyoruz işte.

sonra neden kasıyorsunuz diye bana kızıyorsunuz.

hani insan şehirde doğunca en azından biraz yontulur.

ama bu kadar yontulmamış bir birey gelip bu forumda para fotoğrafı koymadan bu kadar ön plana çıkabilir miydi acaba.

Ben cidden tavırlarının role playing olduğunu düşünüyorum.Hani orta veya üst sınıf bir burjuvadır , iddalaşınca yiğitliğe bok sürdürmemek için dediğini de yapabilir ama geri kalan role playing bence.Gerçek hayatta böyle değildir , bu şekilde eğleniyordur burda

müdehale etmek istemezdim ama bugün bi ara Sequo ile yüzye görüşüp tanıştık. çay kahve içip sohbet ettik.

Yüz yüze görmeden önce merak ediyordum ama tanıştıktan sonra anladım burada tuhaf karşılanan her hareketi %100 makes sense. tabi bunların ne anlama geldiğini burada söylersem yaptığı bütün hareketlerin anlamı kaybolur ama yabana atılmayacak ilginç biri ve son zamanlarda tanıştığıma memnun olduğum nadir adamlardan biri . combat yeteneklerini bilmiyorum ama burada söylediklerinin arkasında rahatlıkla durabilecek kadar iş bitirici birine benziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

razzo said:

Ninja ya sen gelsene memlekete Başbakan falan yapalım seni ya...

saka olarak

Bas Danismanlarim Din icin Cipet Sama
Ordu icin Kuddusi Dono
Politik danisman icin Akito sama ve Imamizer sama
Spor Danisman ve Spirituel danisman icin Noyzura sama ve Black Ice sama ve Vingthor sama ve
diger iyi birey patilerde parti grubumda yer alirsa neden olmasin smiling smiley

Dunyayi cok guzel bir yer yapabiliriz belkide smiling smiley.

Bu idi listem.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Noyzura said:

Hayat tecrubelerim bana abuk subuk konuşan adamların dayak ile iyilesmediklerini gösterdi. Gider sabah bekler sarilirim ya da vapurda arkasından gidip ellerimle gözlerini kapatıp bil bakalım ben kimim derim. Enerjimi hisseder bi rahatlar.

Hatta videoya çekip burada rahatlamasini hep beraber izleriz.

bu hangi filmden

çok etkisinde kalmışsın

hayatımın filminden . henüz çekimleri bitmedi ama vizyona girdiğinde izlersin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Ninja said:

Benim turkcem gercekten komik birgun olabilir zaman olursa duyar iseniz konusmami bazen tekrar sorabilirsiniz nedemek istemistiniz diye Babacum sama.

dalga geçmiyorum müdür ya
valla alamancı kuzenlerim gibi süper hastası oldum

Anladim tesekkur ederim bende ^-^
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Noyzura said:

Goering said:

jumbo boy milkshake çaktım. yoğurt iyi geliyor şu an baya .
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Noyzura said:

combat yeteneklerini bilmiyorum ama burada söylediklerinin arkasında rahatlıkla durabilecek kadar iş bitirici birine benziyor.

Bakalım mersine gelip benim de işimi bitirecek mi. Beyler aniden mesaj atmayı kesersem bilin ki beni temizlediler =(

Ozaman sizin icin gelir bende is bitiririm. Bir masumun hayatinin sonlanmasi beni uzen birseydir.

aquila said:

gunluk hayatta cok iyi bi insan olmak, forumda hiyar olmayi gerektiricek bir durum degil. mesela ben gunluk hayatta da hiyarim.

Aquila sama siz iyi bir insansiniz eminimki gunluk yasamda da bu boyledir.
Sosyal ağlarda paylaş

noyan gözünü seveyim ne kavgası? dağ başında mıyız? kaçıncı yüzyıldayız.

doğuştan yontulmamış bir adam forum ortamında yok yüzüme hakaret et ama döverim tadında konuşuyorsa bu adam benim için 25 tane falan sebepten dolayı o kadar değersizdir ki sokakta suratına bile bakmam.

kavga nedir abi? koca adamlarız anasını satayım.

ben dan seviyesindeyim aikidoda.
kendimi bildim bileli aikido yapıyorum. bir kere bir konuşmada olayı kavgada sonuçlandırmak aklıma bile gelmedi. bunu spor bölümünde aikidoya başlayacak kişiler harici kimseyle de paylaşmamışımdır forumda.

ÜSTELİK bir forumdayız. karşındakini tanımıyorsun, sanal bir birey.

ben bu sanal SEQUO kişiliğinden bahsediyorum.
burada görülen sequo: yontulmamış, düşük kaliteli, sürekli çok zengin olduğundan bahseden, yüzüme küfredin aklınız alayım tadında sahile araba çekip gavga çıkarak da adam döveh tadında takılan apaçiden farksız değersiz bir insandır.

gerçekte herkes farklıdır. sen ne gördün bilmiyorum. ama buradan bakınca böyle gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...