Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

ya sen elinde sutyen cık dışarı, bunu giy 100 lira vericem diye gez, bak önce o 100 lirayı sonra sutyeni takıyorlar mi takmıyorlar mi, dısarda yapamayacagn seyleri forum üstünden yaptır, ama forumda hakarete dısarda yapamiyorsunz diye qq yap, ilginç

marabaları vardır
Sosyal ağlarda paylaş

Ya saçma sapan konuşmayın seri katil şöyle böyle. Aha diyorum, dilediğiniz zaman buluşma yapalım.

Kalabalık gelin. Sanayip toplarıyla falan gelin. Geleyim oraya yüzüme söyleyin. Deneyelim görelim. Var mısınız?

Ha söyleyen sonuçlarınada katlanır bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman sequo benim de istanbulda olduğum bi pati buluşmasında karşı karşıya gelmeye özen gösterelim. Böyle söylersin söyleyemezsin bi noktaya varmaz tartışma.

hamsilipilav said:

o dielde axedice civ v çevirek bi ara yeni expansionlu falan şu summer saleden sonra

Çıktığının haftasında kaştayım =/ Kakadelerle oyun atarsınız artık, ben öbür hafta katılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Noyzura said:

Marty said:

wasabi gorevi yapildi mi bu arada? yoksa ELALEMIN PARASIYLA OROYIN ICIYOLAR diye diye kaynadi mi o

Yaptım hatta şu an klozetteyim ve önümde bir kova var. Birşeyler olmak üzere ama alttan mi yoksa üstten mi emin olamıyorum.

talcid veya yoğurt yada direk parmak at kus onun daha çıkışı var bağırsakları tuvalette bırakma bir de

parmak atıp kusmayı nasıl başarıyorsunuz benim kakam geliyor öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

BabacumMostors said:

Noyzura said:

Marty said:

wasabi gorevi yapildi mi bu arada? yoksa ELALEMIN PARASIYLA OROYIN ICIYOLAR diye diye kaynadi mi o

Yaptım hatta şu an klozetteyim ve önümde bir kova var. Birşeyler olmak üzere ama alttan mi yoksa üstten mi emin olamıyorum.

talcid veya yoğurt yada direk parmak at kus onun daha çıkışı var bağırsakları tuvalette bırakma bir de

olm parmagı bogazına atıcan
obur tarafa deil
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

BabacumMostors said:

Noyzura said:

Marty said:

ne parmağı ya iğrençmisiniz. tuzlu su direk gg
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

O zaman sequo benim de istanbulda olduğum bi pati buluşmasında karşı karşıya gelmeye özen gösterelim. Böyle söylersin söyleyemezsin bi noktaya varmaz tartışma.

hamsilipilav said:

o dielde axedice civ v çevirek bi ara yeni expansionlu falan şu summer saleden sonra

Çıktığının haftasında kaştayım =/ Kakadelerle oyun atarsınız artık, ben öbür hafta katılırım.

Kardeşim sen türkiyedemiydin? Türkiyedeysen ben geleyim neresindesin.

Cuma günü yola çıkıyorum bodrum tarafına ankarada dahil olsan gelirim.

Çok ciddiyim hemen dener görürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...