Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

moriarty said:

Noyzura said:

Hayat tecrubelerim bana abuk subuk konuşan adamların dayak ile iyilesmediklerini gösterdi. Gider sabah bekler sarilirim ya da vapurda arkasından gidip ellerimle gözlerini kapatıp bil bakalım ben kimim derim. Enerjimi hisseder bi rahatlar.

Hatta videoya çekip burada rahatlamasini hep beraber izleriz.

çekmiş bile

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/05/h04C5B448.gif

olm şu gifi uygun yere koymak için ben bekletiyordum ya!

o gifi ben koydum ilk kızlara nasıl yaklaşmalı diye bi yere ! sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Black-ice said:

Ninja said:

Noyzura sama siz artik Bujinkan icindesiniz lutfen daha kontrollu olalim ve daha bariscil yollardan halledelim.

ninja sama adam sarılacam dedi daha barışçıl yol bilmiyorum ben.

Black Ice sama henka yaparsa ? Uzucu bir Henka ilede sarilabilir ^-^

ninja san bak adam sarılırım enerjimi hisseder rahatlar falan diyor. hiç kötü niyet yok o mesajda bence ^^
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

malesef ki o ben her gün gördüğün insanlardan değilim, normal birinden gelmesini beklediğin tepkiler bekleme istersen buradan bazı arkadaşlarda teyid edebilir durumu

peki ben sarılsam babacum. sen kimsin amk dediğinde ben imam ya ehüehü patiden desem? böyle el ele vapura binmezmiydik?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Problem yok arkadaşlar. Taşak geçmek için ortada bi sorun olmasına gerek de yok. Sequo diye maltoz bi eleman var, noyazura da bizim forumumuz aracılığıyla adama şaklabanlık yapıp "masraflarını" karşılatıyor. Bi ekran kartı kadar kalıcı değil ama her kafanın bi izi vardır tabi ahah.

Güzelinden bi ZAAAAAAAA diyoruz biz de.

Hakaretler, hakaretler, hakaretler. Bakın bir kez daha diyorum yüzüme söyleyemeyeceğiniz şeyleri lütfen şu forum üstünden de söylemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Ninja said:

Black-ice said:

Ninja said:

Noyzura sama siz artik Bujinkan icindesiniz lutfen daha kontrollu olalim ve daha bariscil yollardan halledelim.

ninja sama adam sarılacam dedi daha barışçıl yol bilmiyorum ben.

Black Ice sama henka yaparsa ? Uzucu bir Henka ilede sarilabilir ^-^

ninja san bak adam sarılırım enerjimi hisseder rahatlar falan diyor. hiç kötü niyet yok o mesajda bence ^^

Anladim oyle olmasini umit ediyorum bende ^-^
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

BabacumMostors said:

malesef ki o ben her gün gördüğün insanlardan değilim, normal birinden gelmesini beklediğin tepkiler bekleme istersen buradan bazı arkadaşlarda teyid edebilir durumu

peki ben sarılsam babacum. sen kimsin amk dediğinde ben imam ya ehüehü patiden desem? böyle el ele vapura binmezmiydik?

sen en diyorsun çift kaşarlı tost da yerdik ^^
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Sequo said:

Hakaretler, hakaretler, hakaretler. Bakın bir kez daha diyorum yüzüme söyleyemeyeceğiniz şeyleri lütfen şu forum üstünden de söylemeyin.

Bi gün yüz yüze gelirsek o zaman da söyleriz panpa.

Hayır söyleyemezsin panpacım bunu sende bende çok iyi biliyoruz:) Yemeyelim birbirimizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Marty said:

wasabi gorevi yapildi mi bu arada? yoksa ELALEMIN PARASIYLA OROYIN ICIYOLAR diye diye kaynadi mi o

Yaptım hatta şu an klozetteyim ve önümde bir kova var. Birşeyler olmak üzere ama alttan mi yoksa üstten mi emin olamıyorum.

talcid veya yoğurt yada direk parmak at kus onun daha çıkışı var bağırsakları tuvalette bırakma bir de
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...