Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Gizli said:

abi tamam biliyorum ayı rpsi yapıyorsun aslında iyi birisin de son görev olmamış.aşşağılayıcı bir olay çünkü.ben kimsenin 250 tl için sokaktan geçenlerin "ibine mi la bu" şeklindeki bakışlarına katlanacağını düşünmüyorum

hayvanlara yardım etmek,bilgi yarışması veya piyango güzeldi de bu biraz fazla

kardeşim zorlama yok gayet normal bir görev. TV programlarında çok izliyoruz bunları. Yapmak istenmezse yapılmaz bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Noyzura said:

Sequo said:

Görev 2:
Kalabalık bir şehir merkezinde gündüz vakti (güneş varken) üstünüze kadın südyeni giyip insanlar arasında en az 15 saniye göğsünüzü gere gere dolaşın. Yüze maske takmak yasaktır. Güneş gözlüğü caizdir.

Bu anları en az 15 saniyelik bir video ile ölümsüzleştirip foruma koyun.

Oyea. Başarılar.

Ödül: 250 TL

Dipnot: Video başında elinizde lütfen paticik.com adı altında bir yazı olsun.

şimdi yoğurtcu parkı kalabalıktır . orada yapsam olur mu ?

Hacı gündüz gündüz:) güneş lazım :D :D

bende güneşe pek gelemiyorum ama 15 saniye. kadıköyde umarım esnaf dalmaz bana. bide çekecek birini bulmam lazım sanırım. ;D

südyeni de ayarladım. kız kardeşimin südyeni . sadfg
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

abi tamam biliyorum ayı rpsi yapıyorsun aslında iyi birisin de son görev olmamış.aşşağılayıcı bir olay çünkü.ben kimsenin 250 tl için sokaktan geçenlerin "ibine mi la bu" şeklindeki bakışlarına katlanacağını düşünmüyorum

noyzura çıkar ya adam siklemio çünkü parasını alır mis gibin
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

Gizli said:

noyzura çıkar ya adam siklemio çünkü parasını alır mis gibin

8 yaşımdayken tipim kıza benziyor diye homomatik lakabını takmıştı babam öldükten öldükten sonraki taşındığımız mahalledeki çocuklar

sürekli nonoş dediler falan büyürken

20li yaşlarımın başında herkes gay ya o diyordu

askerlikten bile muaf tutuldum

ama birileri arkamdan "noyan gAY ya " denildiğinde "hayatında asla ulaşamayacağın kadınlar peşinde" diyor. ;D Asdfg

paraya çok gereksinim duyduğum şu dönemde 100 + 250 tl çok güzel gelicek eğer benden önce kimse yapmaz ise gündüz.

üçüncü questide alırsam 3x combo bonus isterim ;D
Sosyal ağlarda paylaş

bu iş "hacı 1 milyon dolar verseler kaseyi kırdırır mısın? ama sen de zevk alıcan" a kadar gider.

ayrıca 2. görev hakkaten tam noyzuralık olmuş. çıkıp dolaşır, kızlar "noyzura ne kadar da sürrealist bir yaklaşımla toplumda kadının yeri ve kadınların ezilmesi konusuna değinmişsin. komik görüntün aslında kadınların toplumdaki aşağılanmasını simgeliyor, harikasın" şeklinde beyanlarını sunar yine win win win. adam akp gibi lan ne yapsa tutuyo
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Görev 2:
Kalabalık bir şehir merkezinde gündüz vakti (güneş varken) üstünüze kadın südyeni giyip insanlar arasında en az 15 saniye göğsünüzü gere gere dolaşın. Yüze maske takmak yasaktır. Güneş gözlüğü caizdir.

Bu anları en az 15 saniyelik bir video ile ölümsüzleştirip foruma koyun.

Oyea. Başarılar.

Ödül: 250 TL

Dipnot: Video başında elinizde lütfen paticik.com adı altında bir yazı olsun.

250 iyi para üşenmesem yaparım
hem belki aman tanrım inanılmaz protesto orantısız zeka diye facebook'ta filan paylaşılırdı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...