Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

Noyzura said:

kadıköy tek büfe civarı koştum evden mama koyup poeşede götürdüm. whatsappdan çeker çekmez fotoyu gönderdim.

10 liraya sipiritüelliği iç ettin bakıyorum. Metafizik öğeler de morluğu görünce gg.

niye ya hem çok eğlendim acaba benden daha hızlı bir pati olabilecek mi diye koşarken , hem bir köpeğe bir öğün yemek çıkardım , hem 100 tl kazandım.

win / win / win
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

abi ördek olmaz mı
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/564047_10151211165084850_211778649_n.jpg

kuğu o ama

http://www.favoriforumum.net/attachments/komik-ilginc-resimler/877d1322866571-gokhan-zan-kuguya-ekmek-veriyor-284374_246537378701045_203414903013293_845869_4287909_n.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

nan sequo milletin kafasını dağıttın para uğruna gezi olaylarını unutan paticik sdfsf

yok ya bu yarışmadan kazandığım para ile istanbulda daha rahat direneceğim . bütün gün yoğutcu parkındaydım yanımda köpekde vardı ama eve yemek yemeye ve dinlenmeye getirmiştim süper denk geldi. birazdan tekrar çıkacağım ;)
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

Noyzura said:

niye ya hem çok eğlendim acaba benden daha hızlı bir pati olabilecek mi diye koşarken , hem bir köpeğe bir öğün yemek çıkardım , hem 100 tl kazandım.

win / win / win

bir kap ta su koysaydın civara. hayvancık yiyip susayacak şimdi.

kadıköy burası her yer su kabı + belediye parklara otomatik su kabları koyuyor
Sosyal ağlarda paylaş

Görev 2:
Kalabalık bir şehir merkezinde gündüz vakti (güneş varken) üstünüze kadın südyeni giyip insanlar arasında en az 15 saniye göğsünüzü gere gere dolaşın. Yüze maske takmak yasaktır. Güneş gözlüğü caizdir.

Bu anları en az 15 saniyelik bir video ile ölümsüzleştirip foruma koyun.

Oyea. Başarılar.

Ödül: 250 TL

Dipnot: Video başında elinizde lütfen paticik.com adı altında bir yazı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Görev 2:
Kalabalık bir şehir merkezinde gündüz vakti (güneş varken) üstünüze kadın südyeni giyip insanlar arasında en az 15 saniye göğsünüzü gere gere dolaşın. Yüze maske takmak yasaktır. Güneş gözlüğü caizdir.

Oyea. Başarılar.

şimdi yoğurtcu parkı kalabalıktır . orada yapsam olur mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Sequo said:

Görev 2:

Oyea. Başarılar.

şimdi yoğurtcu parkı kalabalıktır . orada yapsam olur mu ?

Hacı gündüz gündüz:) güneş lazım :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Görev 2:

Oyea. Başarılar.

imdi yürek yırtılır
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Evet beyler soru olayını görev olarak değiştirdim. Her bir görevi ilk tamamlayan 100TL para ödülü kazanacaktır.

Görev 1:
1. Sokağınızda, bahçenizde yada herhangi bir yerde yardıma muhtaç bir sokak hayvanı bulun. Onu besleyin, temizleyin, su verin. Bu anların fotosunu çekip bu konuya koyun.

Bu görevi ilk tamamlayan 100TL lik para ödülünü alacaktır. Başarılar.

Dipnot: Resim çekerken lütfen o günün tarihini belirtecek bir şey ile fotoda kanıtlayın. Bunu istememdeki tek şey arkadaşlar paticiğe güvenim sonsuz ama eski resimlerle yada farklı internet sitelerinden alınan fotolarla yaptım şekli olmasın diye. Bir yerlere paticik yazısıda yerleştirebilirsiniz.

yarın sunla ilgili çılgın atıcam bekle
Sosyal ağlarda paylaş

abi tamam biliyorum ayı rpsi yapıyorsun aslında iyi birisin de son görev olmamış.aşağılayıcı bir olay çünkü.ben kimsenin 250 tl için sokaktan geçenlerin "ibine mi la bu" şeklindeki bakışlarına katlanacağını düşünmüyorum

hayvanlara yardım etmek,bilgi yarışması veya piyango güzeldi de bu biraz fazla
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Görev 2:

Oyea. Başarılar.

http://i.imgur.com/miELvvb.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...