Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ev Arıyorum (İstanbul)

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Göztepe'de bulabilirsin eğer evden çalışacaksan bence de Anadolu yakası daha huzurludur. Ben o tarafta oturuyordum, şimdi Nişantaşı'ndayım. Hala arada özlüyorum Göztepe'yi ama Nişantaşı da iyidir.

Ama aradığın fiyata Göztepe'de bulursun, Nişantaşı biraz zor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bir ev ilanı gördüm Boğaziçi exchange öğrencileri grubunda; belki ilgilenirsin.

said:
A friend of mine is looking for a flatmate:

Hello Guys,
The flat is very central!! location: is in Ortaköy (10mins walking to Besiktaş and 20 mins to Taksim)
2 mins to main road (where all the shops and bars and seaside places are) and 5 mins by walking to Galatasaray University! 10 mins walking to Bahçeşehir University! And 15mins to Boğaziçi University as well!
For markets it takes max. 5 mins to find one, both markets and vegetable sale places are around. Also fast food places, like kokoreç-midye-kumpir etc. And there are plenty of Tekel (where you can buy alcohol) shops around.
The buses which are passing through are; 22RE, 22(reşitpaşa), 25E(sarıyer), U1(ulus), DT1- DT2 (mecidiyeköy), 40, 40T (koç university).. and some more I dont remember now!
The flat is fully furnished, dishwasher- washing machine- fridge. And the which is rented has a double bed, a wardrobe, an armchair and a table!

And Im 22 years old, fine art student in MimarSinan University. Also working at the same time.. So im not at home during the day. I think Im easy going and nice. well.. check it yourself!
And 2 cats are living in the house, which are lovely, harmless and fluffy!

total price is 700TL (around 300€ish) all including with bills (limitless internet, water-electricity and gas) And one moth deposit is also required.

If anyone is intrested let me know please! Soon I will have the photos, so I can send you if you want. You can also write to [email protected]

Hope to see you!
ilke
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Göztepe'de bulabilirsin eğer evden çalışacaksan bence de Anadolu yakası daha huzurludur. Ben o tarafta oturuyordum, şimdi Nişantaşı'ndayım. Hala arada özlüyorum Göztepe'yi ama Nişantaşı da iyidir.

Ama aradığın fiyata Göztepe'de bulursun, Nişantaşı biraz zor olabilir.

nisantasina mi tasindiydiniz la siz.
Sosyal ağlarda paylaş

feriköy nasıldır arkadaşlar, bir iki tane düzgün ev buldum ucuz değil ama içleri tertemiz lokasyonda kötü görünmüyor uzaktan?

feriloft tam istediğim gibiymiş. ufak daireler, içleri modern tertemiz. 1300-1500 arası diyolar fakat 300 lira aidat var, havuz, spor salonu, güvenlik vs. 1100'e fln bulsam aslında sosyal tesisleriyle 1400'e gelse olabilirdi. 1+0'larda var o da şaka gibi yni.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 3.7km'lik yolu kim 5-6 dk'da yürüyor? eğer o hızla yürüyebiliyorsanız araçlara ihtiyaç yok zaten asdasdasd.

göztepe metrosu 3.7km yoldan. çok ters taraftan gitmek gerekiyor. neyse yarın kız arkadaşımı gönderiyorum baksın bakalım bir.

500-600'a şehrin göbeğinde yeni bina gerçek dışı şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...