Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

hype şimdiden azaldı, flist'te 10-15 online vardı bayram boyunca, şimdi akşamları max 3-4. gündüz 0. :p

geç kaldınız ehu.
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/628/549/0f0.png
espurr yeni meme olmuş bu arada heh

ben offline oyniyorum genellikle sarj daha cok gitsin diye, misafirin filan gonlu oluyor yanlarinda oturuyorum diye
Sosyal ağlarda paylaş

birde bişey sorayım advanced bilgisi olan arkadaşlara bende şimdi bir doubleblade var şu kılıç şeklinde pokemonun ikinci hali işte yeni pokemonları hatırlamazsanız. base stat olarak speedi çok düşük o yüzden direk speed ignore edilebilir zaten ev iv nature falan olarak. Nature -%10 speed +%10 attack geldi ev olarak ta attack gerisini hp+defance+sd kastım baya güzel olduda bu low speedi avantaja çevirebilecek itemlar vardı önceden ne kullanmalı acaba.

Skill olarak trick room var low speed olan 5 turn boyunca her zaman ilk vurur gibi de item olarak ne olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Odtü'de öğrenciler direniyor, siz Pokemon oynuyorsunuz, utanın la!

sen utan esas, pokemon pokemon dedin 3 gündür offline'sın, 2 badge alıp bıraktın oyunu has nintendocu. :p
reampage said:

evet bildiğimiz pokemon oyunu ve yeni pokemonlar eskilerde var, 3dsi için meh ama genelde kapalı herkezde.

3d devamlı açık, o olmadan birşeye benzemiyor oyun ne yalan söliyim. Psp kalitesi filan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...