Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

wp:

http://www.pokemonxy.com/_ui/img/_en/downloads/Yveltal-Pokemon-X-and-Y_1440x900.jpg

youtubedan gameplay izliyordum 6-7 partlık bişi galiba her biri de 3-4 saat videoların. rastgele birini açıp ileri sardım adam bununla kavga ediyodu canı baya fazlaydı 7-8 de 1 i kadar falandı sanırım tek ultraballda yakaladı streamde herkes sövdü adama sfsdf

goldta ho-oh yakalıycam diye 293123791 tane ultraball, revive pot basıyorduk, en son artık canıma tak edince atıyodum masterballu biraz saçma geldi legendary pokemonun tek hamlede canı yüksek ve herhangi bir disable yokken yakalanması.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

GERGE said:

Birkac yil once onlari tek Pokemon ile gecmistim ben.

muhtemel bende tek pokemonlar geçicem ama işte ghost canıma okudu hiç hazır değildim hep fight ve normal abilitlerle giriştim direk immune çekti bakalım biraz uğraşıcam

Ahahaha çocuklar gibi sevinmiştim ghost olanı geçtiğimde. :D Anılar... Anılar...
Sosyal ağlarda paylaş

Ev training sayesinde muhtesem 6 da girdi cikti yapmak kolay artik ya 1 saatten az surede full ev training yapabiliyorsun. bayadir demiyorum oyun awesome :p bide baslarda asiri kolay olmasi normal her seride boyleydi lvl30 lardan sonra normale donuyor cunku biz grindi fazla yapiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

yakaladığım herşeyden kaçıyorum, sadece trainer'larla savaşıyorum ama bütün rakiplerimden 10 lvl filan öndeyim devamlı. bir de trade'den yüksek lvl birşeyler geldi zaten, onları kullanınca hepten komik sonuçlar çıkıyor.

cidden zorluk ayarı lazım oyuna ama yapay zeka da rome2'nin yamasız halini aratacak kadar aptal maalesef. wild pokemon self-buff kasıyor, oyun onu uyarıyor "speed can't go higher" diye. o halde niye 2-3 turn daha tekrarlıyorsun? hayatımda gördüğüm en kötü ai'larda ilk üçe oynar herhalde. dünyanın en çok satan ikinci oyun franchise'ına nasıl böyle ai yapılıyor anlamadım gitti.

rome2'ye ai kötü diye metacritic bombing yapanlar nerde lol

ama işte konsol oyunu olduğu için bunu yamayla düzeltmezler hayatta, rome2'ye her hafta yama kasarlarken düzeltecez diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sam, single'in amaci Pokemon yakalamak sadece zaten, zor olmasinin bir anlami olmaz, hatta 6-7 yasindaki cocuklar oynayamazdi. Her Pokemon oyunu bu kadar kolay olmustu, 7 yasindayken kiz kardesimin bitirdigini hatirliyorum ben Mario'dan sonra oynadigi ilk oyunlardan biri olarak.

Sirf senin icin degil bu oyun, hatta senin-benim gibiler icin olan online oyun kismi. Orada da sanirim guzel bir match making vardir.

O dedigin bos buff'i gormadim ben bu arada, bug olabilir. Ya da Pokemon'un baska saldisi kalmamis olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...