Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gözü açılmamış yavru kedi / yardım - tavsiye

Sufi

Öne çıkan mesajlar

tunch gel seni eveye saralım :)

@black, sağol abi. doğrusunu istersen ilk günlerde çok ümitsizdim. şu hallere gelebilceklerini hiç beklemiyordum. şimdi ortalıkta yaramazlık yaparken seyrederken içim içime sığmıyor. işin kötüsü elimizde büyüdükleri için çok zor ayrılıcaz. hamur'u alanlar ziyarete geldiler kedimizi görmeye geldik diye, içim tuhaf oldu. bi de çamur hala çok narin. hamur kuru mama yemeye başladı. çamur bırak kuru mamayı, yaş mamayı; sadece sade suya haşlanmış tavuğu bile bazen yiyor bazen yemiyor. ama hasta da değil, neşesi yerinde. yaş mama yemese de iştahı yerinde, biberonu köklüyor her seferinde. bakalım nereye varıcak. ölmesin de razıyım nanemolla olmasına.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

hamur'u alan aile çamur'u da istedi. ikisinin beraber gitmesine çok sevindim. şimdi tek mesele bendeki kalan 1 aylarında sağ salim paçayı yırtmış yavru kedi haline gelmeleri :)

ya tam şunu yazmak için açtım pati peti, ikisini birden alsınlar diyecektim. çok sevindim görünce. umarım çok süper bir hayatları olur, ama ikisinin bir arada olması çok ama çok iyi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

valla daha en az 3 hafta benimle kalıcaklar. henüz o zor kısmı yaşamadık. ama çok zor olacak. geceleri yatağıma tırmanmaya başladılar. bana yaslanıp, çenemin altına falan sokulup uyuyorlar. arada uyanıp 15-20 dk üstümde birbirlerini kovalıyorlar. heryerimi çizdiler. sabaha kadar uykusuz bırakıyorlar. 3 hafta sonunda şimdikinden çok daha zor olacak o kesin. ama en azından arada bir görme imkanımız olacak.

idilik'in de dediği gibi ikisinin beraber gitmesi çok iyi oldu. zaten eğer ilk günlerde ikisinden biri ölseydi diğeri de bu kadar rahat büyümezdi sanırım. birbirlerinden güç aldılar serseriler :)

alan ailenin kedi bakma tecrübesi yok ama akrabaları olan komşumuzun 2 kedisi var. sürekli onlara sulanıyorlarmış. kedileri çok seviyorlar. bir süredir sağda solda kedi bakınıyorlarmış. işin güzeli öyle cins kedi falan peşinde değiller.

"biz hamur ve çamur dedik, siz ne koyarsanız artık..." dedim. "yok, öyle kalır" dediler. buna da sevindik. isimleri çok yakıştı çünkü.

bu sabah mirruk ilk kez seslerini duydu kapalı kapının arkasından. sinerek kapıya doğru gelirken yakaladık. hemen alıp haşlanmış tavuk verdim. şimdilik konuyu kapattı ama mirruk benim tanıdığım mirruk'sa yazmıştır kafasının bi yerine bu ses gelen odayı. uygun bi zamanda kontrol edecek :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha abi alakasiz olacak ama ben de su bizim sipalarin video'sunu koyayim. Baya benziyorlar tip olarak da;

Simdi hali hazir sut icip atarlanan Pitir, alttan gelip durten Itir.

Hikaye soyle; bir bu iki maymunu bulduk ama iki biberon bulamadik. Haliyle Itir super sirret oldugundan hep once o icti, Pitir sirasini bekledi. Itir ilk biberondan sonra Pitir'a musallat oldu haftalarca. Yeri geldi dayak yedi biberon kavgasina. Sonra bir gun Pitir patladi, icindeki seytan cikti ortaya. Sonuc bu. Biz durtuyoruz ama alttan durterinin Itir oldugunu zannediyor. Nasil delirdiyse atarlandikca atarlaniyor. sdf

http://www.zpnd.com/pitir.avi

Taa 2006-2007 video'su bu arada, haliyle anca bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Hic bi fikrim yok esasen. Ev arkadasimda biraktim kedileri ben universiteyi birakip Istanbul'a tasinirken, sonra da gorusmez olduk sacma sebeplerden. Bi kaza bela atlatmadilarsa yasiyorlardir ama.

Tek zaiyatimiz bu hatunlarin erkek kardesi Garu olmustu ben ayrildiktan kisa sure sonra. O da kendisini sahiplenen gereklerin aptalligi yuzunden. Asilarini yaptirmamislar, ustune bir de evden kacmis, enfeksiyon kapip geri donmus, haliyle bir iki gun sonra da olmus.

Garu da soyle yakisikliligi dillere destan bi kediydi;

http://img147.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-21298/loc834/28286_Garu_122_834lo.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...