Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

Livered said:

Korra ile alakalı

Bu korranın diger avatar ruhları ile alakası niye kesildi ben onu anlamadım. Geçen sezonun sonunda aang buna gözükmemişmiydi . Birde bu ölürse sırada hangi avatar var .

geçen sezonki kötü adam yok ettiydi işte eski avatarlar ile bağını Korra'nın.

Döngüyü sıfırladılar yani. Korra ilk Avatar gibi oldu. Ondan öncesi yok. Korra ölürse aynen devam edicek Avatar gücü. Water Nation'dan sonra Earth Nation'a geçecek işte.

Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

DRaGoN_SLaYeR said:

b4e01 de Korra ölsün, aradan 30sene geçsin yeni avatarla geçsin ya bıktım bu ne beceriksiz ne salak bi avatar. AVATAR STATEDE DAYAK YİYEN AVATAR MI OLUR!

zehiri etkisi altinda ama orda. Hayatta kalmaya harciyo tüm enerjisini.

iyi de abi avatar stateden bahsediyoruz ya, Aang'in, Korra'nın önceki sezonlarda neler yaptıklarını hatırlayın. Hem zehir de metaldenmiş, Jinora o kadar uzaktan çakmış köfteyi, avatar state e geçince Korra içindeki metali hissedip atabilirdi yani bence.

Ben mi abartıyorum acaba avatar state i? Lan Kyoshi kıtaları ayırdı avatar state de dsfds

Sosyal ağlarda paylaş

E önceden de yazmışlar işte, avatar state godmode filan değil. Önceki avatarların güçlerinin aynı anda kullanılması. Yani normalde Avatar state e geçtiği zaman sadece kendi gücüyle değil, Aang in, Roku nun, Kiyoshi nin, önceden gelen onlarca avatarın gücünü kullanıyor. Korra geçen sezonun sonunda Vaatu ve Unalaq yüzünden geçmiş avatarlarla bağlantısını kaybetti, zincir kırıldı. Bu yüzden avatar state te sadece Korra+Raava nın gücü var herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

Livered said:

Korra ile alakalı

Bu korranın diger avatar ruhları ile alakası niye kesildi ben onu anlamadım. Geçen sezonun sonunda aang buna gözükmemişmiydi . Birde bu ölürse sırada hangi avatar var .

geçen sezonki kötü adam yok ettiydi işte eski avatarlar ile bağını Korra'nın.

Döngüyü sıfırladılar yani. Korra ilk Avatar gibi oldu. Ondan öncesi yok. Korra ölürse aynen devam edicek Avatar gücü. Water Nation'dan sonra Earth Nation'a geçecek işte.

o zaman başka bir avatar hikayesi yapmasınlar. çünkü toph ve bumi gibi istisnalar dışında, toprak krallığından adam çıkmıyor. toprak krallığından en son çıkan avatar kyoşi, dai li gibi baş belası bir örgüt kurmuştu.(neredeyse aang'in ölümüne sebep olmasıda, başka bir hikaye)

Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

bu sezon iyi falan değildi
geçen sezon gibi
son 3 bölümle kurtardılar.

bok gibi başlayıp iyi gidiyor sadece yada beklentiyi çok düşürüyoruz o rezaletten sonra

Bu sezon önceki sezonlardan çok çok daha başarılıydı.

1. sezon Amon ve şehirden ziyade probending maçlara ve dörtlü arasındaki romantik ilişkilere odaklanmıştı. 2. sezon Spiritleri göstermek için saçma bir plot kurmuşlardı ve Korra'nın kezbanlığıyla vakit kaybediyorduk, tek güzel bölümler orjinal Avatardı.
3. sezon ortadan itibaren çok iyi açıldı ve son 5-6 bölümdür epey güzel ilerledi. Önceki sezonlar gibi "mucizevi bitiş" içermedi, Korra uzun bir süre dişiyle tırnağıyla savaştı. Hatta iyi bir sonla değil hüzünlü bir sonla bitti.
Özellikle dövüş sahneleri ve animasyonlara hayran kaldım.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
The Legend of Korra fans will be pleased to hear the show’s final season is only a few months away with a Nickelodeon representative telling IGN Book 4 will premiere in Australia in January/February 2015.

http://au.ign.com/articles/2014/08/29/the-legend-of-korra-book-3-4-au-release-date-revealed

Avustralaya'da Ocak, Şubat gibi çıkacakmış 4. sezon. Çok beklemeden yayınlayıp bitirmek istiyor heralde nickelodeon.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...