Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

11

Tenzin baya iyiydi bence, diğer ikisi yetişmese alıcaktı bence Zahir'i.
Lava bükmeyi ateş+toprak olarak yorumluyorum ben de. Geçenlerde birileri yazmıştı ana babası ateş ve topraktır beki, Bolin'de de aynı donanım var, belki ondan metal bükemiyo diye, hadi inşalla.
Kolsuz su (ya da başka bişey) bükme işi daha saçma aslında, ilk serideki akrobat kızın (neydi adı gelmedi aklıma) ve hatta yanlış hatırlamıyorsam bu seri ilk kitaptaki amoncuların bütün olayı eli kolu felç edip bükme sıfırlamaktı. Hareketin önemine dair bi sürü bükme scrollu, yok ejderha dansıyla über ateş bükme teknikleri filan görerek gelince, insan sadece içinden ıkınarak bükmeleri garipsiyor ama diğer yandan combustion man de, Bumi de, efendim bi yerde Iroh da kıpırdamadan büküyordu elementlerini. O yüzden boşverin :)

Bence de Toph gelsin. Toph rox!
Bi de Zuko'nun kızını da görelim pls.

Sosyal ağlarda paylaş

Onların babası Unalaq abi, Mai Zuko yu bırakıp Unalaq a mı kaçtı diyosun? Elemental dawson's creek dediysek o kadar da değil.

Ayrıca Mai Zuko/Aang/Katara yaş grubunda, yaşıyorsa bile 80 li 90 lı yaşlarda nine olmuştur, çocuğu varsa da Tenzin in yaş grubundadır şu anda. Arada 2 nesil var nereden baksan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...