Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

Acaba bi 3. sezonu çekersek eski avatarlara tekrar bağlanmasını anlatırız oradan malzeme çıkar filan diye mi düşündüler nedir yani?

3. sezon zaten yolda

Claiborne said:
abi eline sağlık gerçekten. birini izlerken diğeri geldi hemen arkasından. çok teşekkürler

ne demek, işimiz =D
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

abi allah belasını versin böyle serinin amına koyim hatta.

az önce 14. bölüm bitti aynı tepkiyi verdim, yüreğine sağlık karşim
dizide sürekli bi korra bi bok beceremesin başkası gelsin götünü kurtarsın var ve inanılmaz bayıyor bi süre sonra
hani 4 bölüm boyunca 3 kere filan surat ifadem değişti o da bolin'in yavşaklığı sayesinde. ilk serideki o epiklikten eser yok, replikler ilkokul seviyesinde, müzik kullanımı yerlerde, dövüşler tamamen random hiçbir taktik bişey yok direk faceroll
eternal darkness girsin bi tarafınıza da gün yüzü göremeyin inşallah terbiyesiz herifler

hani jinora'nın spiritlerle olan bağı, iki eliyle bi bendingi doğrultamayan korra'nın kozmik enerji bok püsürle op olması falan hepsinin sebebi because fuck you that's why oluyor deliriyorum sonra ben

sinirden dudak yoluyorum bi saattir yara oldu hep bepanten süreyim bari
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler falan

ilk seride de mesela bu tür bişeyler olmuştu hatırlıyorum
fire lord'un bending'ini alırken senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister durumu vardı, ama aang'in ruhunun sahip olduğu bu güç öyle zart diye tek bölümde verilmemişti, yavaş yavaş aang'in güçlenmesini izlemiştik ve fire lord'un karşısına çıktığında çoktan korkularını yenmişti

bi de şu bölümü aklımdan geçiriyorum tekrar tekrar
yenildik bitti üü diye zırlayan bir korra var
tenzin geliyor yaparsın aslansın kaplansın diyor
evet haklısın yaparım diyor ve ruhu çok güçlüymüş aslında kozmik enerji filan ya hassiktir

hayır kendime de gülüyorum niye bu kadar sinirleniyorum diye "adamlar sıçmış yav hehe" de geç diyorum ama insanın sevdiği takip ettiği bişeyi böyle ayaklar altında görmesi koyuyor be
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

spoiler falan

fire lord'un bending'ini alırken senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister durumu vardı, ama aang'in ruhunun sahip olduğu bu güç öyle zart diye tek bölümde verilmemişti, yavaş yavaş aang'in güçlenmesini izlemiştik ve fire lord'un karşısına çıktığında çoktan korkularını yenmişti

evet haklısın yaparım diyor ve ruhu çok güçlüymüş aslında kozmik enerji filan ya hassiktir

hayır kendime de gülüyorum niye bu kadar sinirleniyorum diye "adamlar sıçmış yav hehe" de geç diyorum ama insanın sevdiği takip ettiği bişeyi böyle ayaklar altında görmesi koyuyor be

Aang'in ruhani gelisimini Korra ile kiyaslayamam. Aang kimseyi incitemeyecegi, öldüremeyecegi energybending ögrendi. Bu kizin Legend vasfi tasimasini saglayacak hicbir özelligi yok. Cevresindeki insanlarin yardimi olmasa hicbir isin üstesinden gelemez. Avatar State bile göremedik adam gibi. Onu da Raava'ya borcluyuz. Tenzin zaten gelmis gecmis en kötü Airbender. Bide mentor olucak. Herif spirit world'e gecememis lan haha.
Ben de sinirleniyorum, sonra sinirlendigime de sinirleniyorum. Insanlarin umutlarini kiriyolar, hevesimiz kursagimizda kaldi gene batirdilar.

Sosyal ağlarda paylaş

dizideki herkes kötü bu arada
bolin disk fırlatsın anca öle ört bendingmi olur lan

2 tane su bükücüye karşı gelemedi mallar.

de bu daha 2. sezon, daha bundan büyük düşman var mı acaba?
bence bundan sonra korra eski hayatlarıyla olan bağlantıyı yeniden sağlamak için uğraşıcak

Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

spoiler falan

Ya ilk sezon faciasından sonra bu sezonu izlemek bile bile lades oldu aslına bakarsan. Beklentileri sıfırlayıp öyle izledim biraz daha rahatım ilk sezona göre.
Hatta beklenti açısından ele alırsam The Beginnings gibi 2 tane epik bölüm izledik en azından, bu kadar kalite beklemiyordum bu sezondan. Ayrıca 11-12-13 te fena değildi, 14 ü de "abi bitse de gitsek" modunda aceleye getirmeden zırvalamadan yapabilselermiş gayet güzel olabilirmiş aslında...

14

Hayır yani çok aptalca şeyler vardı gereksiz yere bölümün kalitesini düşüren. Jinora ya epik boost çakmadan da gayet rahat bağlayabilirlerdi, kız bi anda peygambere bağladı filan çok absürddü. Ayrıca Unolaq ve Korra nın dev olması nedir o da aşırı saçma. Normal humanoid boyutlarında kapışsalar olmuyomu yani napıyosunuz godzilla mı dövüceksiniz... O kadar saçma detaylar, daha da bağlantılar vardı ki senarist yazmaya üşendi de random bi veledin fanfiction senaryosunu mu çektiler filan diye düşündüm o kısımlarda.

Karakter gelişimi de 0. Sırf bu bölüm için değil, hep böyle.
Bending güçleri elinden alındı, napıcaz?!?!?!?
Bütün sezon boyunca öğrenemediği Airbendingi tek sahnede öğrensin!

E bendingi giden elemanlar var, onları napıcaz?!?!?!
Bütün sezon boyunca öğrenemediği Avatar State i son 2 dakikada öğrensin! Üzerine bir de EnergyBending çeksin!

Avatarlığı elinden alındı şimdi napıcaz?!?!?
Kozmik mozmik bişeyler sık işte EPİK SUPERSAIYAN GODZILLA MODE filan proclasın.

Ayrıca evet, Avatar olmasa beni de bu kadar rahatsız etmezdi. Serinin en büyük problemi tırt olması değil, Avatar adını taşıyamaması.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...