Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her yer başbagan, her yer başbagann

Trans

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

Nigger_of_the_sand said:

Xenocide said:

bu arada tayyibin götündeki kılım diyen teyzeyle röportajı yapan kız okuldan arkadaşım az evvel facebooktan yazdım TAYYİBİN GOTUNDEKİ GILIIZ diye, şoka girmiş o anda kızcağız yazık lan kdfsjg

O kız peki hakkaten destekliyor mu AKP'yi? Eğer yanlış kişiyi hatırlamıyorsam baya bir coşkuyla tasvir ediyordu ortamı zira.

sadece şu kadarını söyleyeyim, "çok karışık bi konu, bigün görüşürüz yüzyüze anlatırım derdimi" dedi. Fakat görüştüğümüz vakit söylediklerini muhtemelen yazmam, kariyerini silkelemek istemem.

nesi karışık lan ya akplidir yada para için onurunu bırakmış karşı olduğu kişilere çalışıyordur
Sosyal ağlarda paylaş

ahaskdhfkasjdkasdfa

hamsilipilav said:

Xenocide said:

Nigger_of_the_sand said:

Xenocide said:

bu arada tayyibin götündeki kılım diyen teyzeyle röportajı yapan kız okuldan arkadaşım az evvel facebooktan yazdım TAYYİBİN GOTUNDEKİ GILIIZ diye, şoka girmiş o anda kızcağız yazık lan kdfsjg

O kız peki hakkaten destekliyor mu AKP'yi? Eğer yanlış kişiyi hatırlamıyorsam baya bir coşkuyla tasvir ediyordu ortamı zira.

sadece şu kadarını söyleyeyim, "çok karışık bi konu, bigün görüşürüz yüzyüze anlatırım derdimi" dedi. Fakat görüştüğümüz vakit söylediklerini muhtemelen yazmam, kariyerini silkelemek istemem.

nesi karışık lan ya akplidir yada para için onurunu bırakmış karşı olduğu kişilere çalışıyordur

şu "onurunu para için bırakmış" mevzusunu bi geçin arkadaşlar. hepimizin zaten kenarda köşede 50.000 lirası var ama öylesine daha da zengin olalım diye çalışıyoruz. Ben o kızı tanıyorum ve onun için büyük bir fırsat orada muhabir olmak. Normal şartlar altında bizim liseden mezun olan birisinin biyerlere gelebilmesi için 2-3 yıl bedavaya çalışır ondan sonra dandirik bi kadroya alınır anca öyle yükselirse yükselir. Bu kız hızlı bi şekilde muhabir olabilmeyi başarmış, hem büyük tecrübe, hem referans (her ne kadar kanal tırt da olsa dsfg) nası diyecen ona onurluysan bırak işini diye. belki bi daha eline geçmeyecek bi fırsat.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

tepki verecek herkes bitti o insanlar mı kaldı

beğenin beğenmeyin ekmeklerini kovalıyorlar

yiğit bulut ve habertürk tayfası gibi tarafsızlık kisvesi altında göt yalamaktan iyidir.

yalnız onlar baya tepki verilecek insanlar.
sonucta yetkinliklerini propaganda için kullanılıyorlar.

polise nasıl simit say onurunla yasa diyorsak aynısnı o insanlar içinde diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...