Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

BioHazarD said:

yok oyle bisey ya ben de 10da 8 aldim silver 2ye atti :P karsindaki adamlarin rankine bagli.

valla bende 7 win 3 lose almıştım s1 girmiştim bi kere bunu ilk defa gördüm ama ilaç gibi geldi. şimdi bi direnişe çıkim bunun gazıyla 2 molotof atarım

edit : zaten smurf acc challengerlık adamım ayıptır söylemesi
Sosyal ağlarda paylaş

olay lane kazanmak değil ki

lvl 6 olduğu gibi istediğin kadar wardla came from nowhere atlıyor bot lane top lane kazandırıyor ağır dmglı gankleriyle, öldürmese kill aldırıyor.

mesela zedi de istediğin kadar ez laneinde mid game sonrası split pushu ile büyük avantaj sağlıyor 2 item tamamladı mı 1v1de de çok güçlü hale geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

olay lane kazanmak değil ki

lvl 6 olduğu gibi istediğin kadar wardla came from nowhere atlıyor bot lane top lane kazandırıyor ağır dmglı gankleriyle, öldürmese kill aldırıyor.

mesela zedi de istediğin kadar ez laneinde mid game sonrası split pushu ile büyük avantaj sağlıyor 2 item tamamladı mı 1v1de de çok güçlü hale geliyor

zed o kadar güçlü değil yani stunlandıgım zaman eriyip gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

abim benim, suikast heroları zaten zayıf. 1 tane kaçma opsiyonu var oda becerebilirsen.Yani sen fizz aldın diye oyunu kazanıcan diye bişey yok, biraz pratik değişik mastery ve run kafaları deniyip hangi oyunda hangi itemlerle oyun başı baskı kurarım kafasına gitmek lazım biraz, bu tarz karakterlerle zed olsun khazix fizz olsun,mid alıyosun farma tutulmıcan gezicen sonuçta herifler bi challenger bi diamond değil, başarılı gank yiyince zaten moral bozuluyo hani tecrübeli değillerse toplamaları çok zor oyunu, bunları kovalarsanız sizde şirinleri görebilirsiniz kasodskao
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...