Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

zed güçlü dğeil. millet ne yapması gerektiğini bilmiyor. W cd deyken zed ölür. hiç bir şekilde kaçamaz. öldüremezde. 15 saniye fln cdsi zaetn öyle bir şey. shadow ortadayken uzaklaş, cd deyken yardır. ama millet ne yapacağını bilmiyor. ben blitzden nefret ediyorum. tam gerginlik ya. o yokken daha rahatım.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle değilde lig yerine statlar konuşsa? 6-7-4 statlı adam platin mesela bu herifi taşımışlar sürekli, e bu tarz adamlar bazen aynı takıma doluşuyo elbet denk gelmişsinizdir kimse napcanı bilmiyo falan , kafada saç kalmıyo o tarz durumlarda. dota 1 in gözünü sevim ya ( 2 oynamadım ) /sd yazar bakardık nopları şutlardık puanı ( ligi ) ne olursa olsun
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

4 fransıza atarsa 20. dakikada geriye düştüğünüz her oyun 4/1 oyla surrender verirsiniz

dun gece geldi bana, ranked oyun. tek kelime ingilizce konusmadilar. mid ve yanimdaki support karsi adc'ye kule alti girip double kill verdiler. daha sonra top ve mid kavga etti (galiba) mid cikti oyunun ortasinda. hata bende ama, lobide fransizca gorunce direk dodgelamaliydim.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Jim_E_Rustler said:

Fizz gücü abi. Her fırsatta ilk banım, saçmalık zira.

nie la morde,ryze,diana,morgana,viktor,kennen veya annie vs bile shit on fizz yahu?

Çok basit, çünkü lane'de oturup farmlamıyor lvl 6'dan sonra.

Basıp roamluyor, takip ediyosun ve takımın yine feedliyor.

Fizz öyle yada böyle kendini besliyor, insanların batırmasına gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Regalya said:

Jim_E_Rustler said:

Fizz gücü abi. Her fırsatta ilk banım, saçmalık zira.

nie la morde,ryze,diana,morgana,viktor,kennen veya annie vs bile shit on fizz yahu?

Fizz öyle yada böyle kendini besliyor, insanların batırmasına gerek yok.

şöyle bişey var

Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

wave karşıya puşlarken roama gitse bile 1-2 spelle minyonları alır kule düşürsün ki ward bütün lanelere alınan birşey zaten fizzin imbalığı silverde en fazla gold da söker ya ben denk gelmedim atarlı giderli fizz pek fazla west/east de toplasan 1-2 kere luxle felan oynarken ırzıma geçmiştir o kadar
zaten morgana/malz main CP diye fizz ezik kalıyor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

en fazla silvera söker ne yahu adamlar lcste alıyor habire fizzi

abi ben fizi 9-8 aydır oynuyorum heralde bi lcs"de almaya başladılar kodumun fizz ini ,3 aydır rank girmiyodum ipneler fiz banlıyo yeni moda amk gerçi yinede 7 oyunda aldım 6sı win 1indede öyle bi leş takıma düştümki allahı gelse kurtaramazdı yani.Bide herkesin bi karakteri vardırya işte benim fizz öyle böyle sevmiyorum it oğlu iti
Sosyal ağlarda paylaş

lcsde alıyolar diye akar kokar die bişi yokki dediğim gibi westte s2 1.9-2k~ eastte elmas toplasan 2-3 kere problem çıkaran fizz gördüm oda ya benim hatamdır yada elemanlar iyidir.
Ama dediğim gibi ben malz ve morg main fizzin kendisi zayıf kalıyor olabilir.
trickstere zorla bind/cov ile tokatla zaten creeplerin yanına yaklaşamıyor 35 ap ile lvl 3 tormented veya 25 ap vl2 ile mv gene wave temizliyor ha az cs kaybı oluyor ama ne gank nede düel derdin olmuyor rakibin aç kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

En temizi hem kass hem fizz'e banı dayayıp adam gibi oynamak kafa rahat.

Takımım almayacaksa j4'a da vuruyorum bi ban kafalar ok rahatlıyor.

Bi baktım bütün losslar bu 3 champ yüzünden, bunları banlayıp tek günde gold oldum kafam rahatladı.

Türkçe çevirisi nerede bunun
Sosyal ağlarda paylaş

desertt said:

Jim_E_Rustler said:

En temizi hem kass hem fizz'e banı dayayıp adam gibi oynamak kafa rahat.

Takımım almayacaksa j4'a da vuruyorum bi ban kafalar ok rahatlıyor.

Bi baktım bütün losslar bu 3 champ yüzünden, bunları banlayıp tek günde gold oldum kafam rahatladı.

Türkçe çevirisi nerede bunun

en temizi hem Kassadin hem de Fizz'i yasaklıyorum. eğer takımımdan biri Jarvan IV seçmeyecekse onu da yasaklıyorum. oyun içinde kafam çok rahat oluyor.

bir baktım bütün kaybettiğim maçlar bahsettiğim 3 şampiyon yüzünden. bu şampiyonları yasakladıktan sonra bir gün içerisinde altın ligine terfi ettim.

+rep.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...