Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Bugün yine uzun bi oyun oynadım , 20 dakika süren oyunda var 1 saat sürende , şunu bir akıl edebilsem. İşe 15 dakka geç kaldım bugün :D yarım saati geçmez yae diye daldım 1 saat sürünce rezil oldum :D ama çıkmadım aldım victoryi :D 7. maçım oldu daha bu hafta 6-1 durumdayım çok mutluyum :D
Sosyal ağlarda paylaş

maivresnon said:

Aatrox aşırı iyi şuan millet alsın diye hayvan gibi yapmışlar tek doran kılıcıyla karşıdaki solo top noob cıkınca 2kule aldım itemleri de baglayınca ana inhibitöre kadar gittim.peygamber oluyo late gamede fena bi nerf gelicek belli tadını cıkarıyorum nerf gelene kadar :)

Item build ne yapıyorsun hoca? Başlangıçtan late game e kadar bir izah etsene.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok eski değilim oyuna yeniyim , genelde asist geliyor hep 2li lane gittiğimden garen ile oynuyorum çoğunlukla , habire 1-7 falan diye dalga geçen takım arkadaşlarım oluyor fakat asist sayım o arada 15 falan oluyor . Şimdi bu durumda ben kerizleniyor muyum yoksa yaptığım hareket normal mi sıkıntı yok kill aldıktan sonra kimin aldığı onemli degil takım oyunu bu falan diye gidiim mi yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

En son oyunum 3-11-16 mesela :D hani feed veriyorum kabul ama kamikaze gibi araya girip hepsinin canını azaltıp garenle beyblade oynar gibi oluyorum :D ben öldükten sonra geri kalanları çaatır çatır alıyor takım ama o arada yatmış oluyorum bende. Denerim daha az ölmeyi ama harbiden çok zor oyunmuş be :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ust kademeye promoted oldum, 4 oyun attim 4unude kaybettim 5. kaybedersem tekrar dusecem asagi, ama attigim 4 oyunun 4ude birbirinden bomba, 2 kisi premade dc oldular 1 oyun oyle gitti, ust lanede renekton oynuyorum karsida wukong var agzini yuzunu dagitiyorum laneden toweri yikip 3/0 killed ayriliyorum mid ve bot sagolsun gerekli yardimi yapiyor adamlara, 1 oyun cait oynuyorum yanimda kayle var, adam 10. lvla kadar ulti atmadan oldu, daha sonra noob diyincede benim rl yasantim var losser muhabbeti cekti valla cok ilginc insanlar var yada ne bileyim hepsine benmi denk geldim, zaten hafta sonlari oynamaya korkuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

Ust kademeye promoted oldum, 4 oyun attim 4unude kaybettim 5. kaybedersem tekrar dusecem asagi, ama attigim 4 oyunun 4ude birbirinden bomba, 2 kisi premade dc oldular 1 oyun oyle gitti, ust lanede renekton oynuyorum karsida wukong var agzini yuzunu dagitiyorum laneden toweri yikip 3/0 killed ayriliyorum mid ve bot sagolsun gerekli yardimi yapiyor adamlara, 1 oyun cait oynuyorum yanimda kayle var, adam 10. lvla kadar ulti atmadan oldu, daha sonra noob diyincede benim rl yasantim var losser muhabbeti cekti valla cok ilginc insanlar var yada ne bileyim hepsine benmi denk geldim, zaten hafta sonlari oynamaya korkuyorum.

İşte ne kadar iyi oynasakta oynayalım 1 kişi olmasın veya kötü oynasın fail olup gidiyoruz, takım arkadaşları tanıdık seçmek gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...