Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Pati oluşumu bir takım var mı? Boyle mal mal adamlarla uğraşacagımıza beraber girip en azından kim kim tanıyabileceğimiz bir ortam oluşturalım. Hani çok iyi 5 adam çıkar tabii onlar ayrı takım olur sonra onun pafı falanda olur , noob olduğum peşin paf takıma yer açiim dedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi o rank olayında bu gün başıma gelen şeyi anlatim size sabaha karşı girdim 3 oyun üst üste troller nooblar ergenler geldi 2adc ler 1 oyun afk olan diğer oyunda birbirine kızıp feedliyip oyun erken bitsin diye kıç yırtan 2 arkadaş falan Plat 3 den 4 e düştüm eyw dedim zaten kolay çıkmıştım cıkınca düşerim falan diyodum düştüm onda sorun yok alıştım ztn bu lig sistemine tr de. Sonra 2 maç kazandım seriye girdim ilkini kazandım 2.ciye geldi sıra abi Plat 4 üm sıralamaya girmişim bir takıma düştüm aman yani.. takımda 2 tane bronze 3-4 2 tanede silver 5 karşı takımdada silver kaynıyo.. ve ben plat4 serideyim falan.. ulan bu nasıl sistem.. adam oyunun 8.dksında dediki " abooovv dükkanda boru patlamış beyler benim çıkmam lazım hakkınızı helal edin.." 17-7 oyna 4v5 oyun 38 dk falan sürsün bir umut ama takım bronze kaynıyo ne diceksin adamlara.. dk olmuş 38 dk 15 itemleriyle geziyolar falan ksdflşsdkflş amk dolu doluda yazdım buraya kadar okuyan varsa helal olsun. Sonra birde oyun bitince karşıdaki adam "gg" yazmazmı ben orda koptum abi askdals adaletini yiyim ya TR
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...