Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Sails (2014) - Starz

Harvey

Öne çıkan mesajlar

Laorx said:

2dk gemili aksiyon için 45dk peruklu adamların tartışmalarını izliyoruz ya. neresi güzel

Bende bunu sevmiyorum, entrika dizisi, sadece dönem ve konsept farklı burada fonda korsanlar var.

Birde dizide acaip rahatsız edici bir yapaylık var, atmosfer olmamış çok steril duruyor herşey kaptırıp izlenmiyor. 2.5 bölüm izledim çok sçamsapan karikatürize edilmiş tipler var.

Halbuki ver gemiyi ver yelkeni, o gemi yaşamını sunsa mis gibi olacak. Fonda korsanların olması sadece göz boyama, aynı hikayeyi al mafya dizisi yap aynı halt.

2. sezonda devam edeyim bakalım değişme gelişme var mı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben 2. sezona yeni başladım ilk 2 bölüm MUHTEŞEM

seviorm abi bu diziyi, laylay korsancılık oynamıolar

adamlar kirli
adamlar pis
adamlar kötü

korsan abi herifler hissediosn

bu arada o kadar aksıyon bayar bı yerden sonra ya, biraz strateji biraz akıl oyunu ııdır.
flint reyizi seviorm ya
bide dizide dogru adam olmaması super
Sosyal ağlarda paylaş

http://bloggar.nwt.se/genusbooden/files/2014/06/wait-what.jpg

5. bölüm neydi öyle ya. Lan böyle son yapılır mı, Allahsızlar 6. nasıl bekliycez simdi ?

asdasfasfgas hiç beklemiyodum abi. Nasıl bir karakter bu.
Güzel yanı bu flashback'ler bitti galiba. 1 Sezon bununla geçicek sanıyordum umarım bitmiştir bitersi bu bölümde , tadında bırakmış olurlar (tu)

Sosyal ağlarda paylaş

abi üşenmedim 10 sayfa okudum ve hiç okumamış olsam daha iyiydi. KAFAM KARIŞTI ALLAH BELANIZI VERSİN

biri diyo abi çok iyi, 1-2 post öyle gidiyor, sonra aniden leş dizi ya çok yavaş of sıkılıyorum gidiyor 2 post. aniden hype yine UF ACABA Bİ SONRAKİ BÖLÜM NOLCAK, sonra bi bakıyosun hiç meraklandırmadı ya diyor biri.

tutarsızlıklar silsilesi. fu.
Sosyal ağlarda paylaş

Game of thrones gibi yapmaya çalışmışlar. Ayak kaydırmalar, kuyusunu kazmalar, sinsilikler var. Ama game of thrones gibi heyecanlı değil. Korsanlık izlemek istiyorsun ama ama etrika döndürcez diye korsanlığı zayıf bırakmışlar. Yemek yerken filan izle.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de beğeniyorum, en kötü bölümde bile eğleniyorsun ve bir sonrakini izlemek istiyorsun.

Mesela The Last Ship diye bir dizi vardı. O da boktan bir diziydi, murica goygoyuydu ama garip bir albenisi vardı. İlk sezonu komple izledim. 4/10 falan bu arada last ship asfsd

Black Sails bu albeni olayını zirve yapıyor, üstüne çok kalite bir dönem yapımı. Direkt 7.5/10 en ölü haline çalışır. Gerisi işte bölümlük tempo dediğiniz olaydan artıyor. Bazen 9/10 oluyor falan, ben tam not.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...