Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi güzel filmde benim anlamadıgım şey şu. matrixtede aynısını yaptılar. abi en sondaki kötü adam rolünde bi tane üçgen koymuşlar. matrixde de uçan bi eciş bücüş bişi. yani bunların yerine daha kral bi bad guy yapılamıyomu? bumu lan holivud hayal gücü? ne biliyim bi uzaylı koy. bişi koy bi makine koy ayakları olsun. bişi olsun

Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abi güzel filmde benim anlamadıgım şey şu. matrixtede aynısını yaptılar. abi en sondaki kötü adam rolünde bi tane üçgen koymuşlar. matrixde de uçan bi eciş bücüş bişi. yani bunların yerine daha kral bi bad guy yapılamıyomu? bumu lan holivud hayal gücü? ne biliyim bi uzaylı koy. bişi koy bi makine koy ayakları olsun. bişi olsun

bad guy daha klişe olmaz mı sence ?

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.aceshowbiz.com/images/still/the-purge-poster04.jpg

Cersei abla var diye izledim filmi. Elinden geleni yapmış ama oyuncu ne yapsın senaryo tırt olunca? Zaten yazanla yöneten aynı herifmiş. Meh bir film işte. Hiçbir derinliği yok senaryonun. Purge niye var? Çünkü ekonomiyi daha iyi hale getiriyor. Bu kadar işte. Bir de eve giren insanlar falan var.

4/10
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.cineasten.de/bilder/filme/la-crash/l.jpg

9/10
Verdim gitti. Senelerdir afisine bakarak 'yok yaw izlemiycem' diyerek önyargiyla yaklastigim film. Pisman oldum önceden izlemedigime. Aglatmasi da tuzu biberi oldu.

Ama birbiriyle baglantili yasamlar baydi beni artik. Hani bu filmde sonra mümkünse istemiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Fransuxa said:

bad guy daha klişe olmaz mı sence ?

abi olmaz hemde hiç olmaz. üçgen nedir ya. hadi matrixide anladım makinalar besmele çekip AI modundan kendi hür irade modeline bürünüyo elbet bi mastermind olucak tamam da oblivionun sonunu hiç beğenemedim yani. ha konu olarak tamam sonunu nası baglıcakları kabul ama üçgen asla kabul edemem asdf

Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

buraya da koyayım merak edenleri varsa düştü nete

http://media2.firstshowing.net/firstshowing/img6/OnlyGodForgivesNeonposterGosbig3.jpg

görüntüler sinematografi şahane ancak kimyasında bir şeyler eksik. drive gibi değil. 6.5'ten 7

Hadi bismillah, insin artık. Sinematografisinden endişemiz yokdu da içerikten endişelendiriyor.

You wanna fight? hypeladı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...