Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dying Light

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Ilk dlc bugun cikmis olacak. Season pass alanlar toplam 3 dlc almis oluyor. Cikacak dlcler;

Here’s what it contains:

Cuisine & Cargo – Available first for Season Pass holders, these two hardcore missions let players put their skills to the ultimate test. Investigate buildings sealed off in the very first days of the outbreak – with the infected inside. Explore ominous corridors of once the most famous restaurant in Harran, and employ both stealth and combat to ransack a zombie-filled loading bay at an abandoned railroad yard.

Ultimate Survivor Bundle – Players will receive seven unique in-game items that will bring fighting zombies to a whole new level. Grab three special outfits and four blueprints for over-the-top weapons to make your survival in the quarantine zone a good bit easier.

The Bozak Horde – The final Season Pass drop will deliver a new map and gameplay, playable in either single-player or co-op. Go inside the Harran Stadium, the most famous landmark in the city, and test your combat know-how against relentless hordes of the Infected. Fight increasingly stronger and larger enemy waves as you oppose a mysterious psychopath called Bozak.
Sosyal ağlarda paylaş

HarveyQuinn said:

arkadaşdan baktım biraz r9 280 ile 10 ile 30 fps arası gidip geliyor adam kafayı yedi

Nasıl ya? Radeon HD 5870 fulle full oynuyorum 35-40fps. Shadow'u medium'a aldığımda 60fps'i aşıyor.

Bir de ekran kartım bozuk olduğu için bunu kullanıyorum şimdilerde. Öncesinde bu kart oc yiyip mining yapıyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

GG'daki satıcı yollamadı ürünü :p kutulu başka opsiyon bulamadım hepsi ön sipariş. muhtemelen bu mal da gitti ürünü başkasına verdi şimdi bahane üretiyor.

şu an psn'e bağlı değilim ama evde bakıcam. USA PSN'e girip satın alıyoruz di mi dlc beleş geldiği için? bir de fiyatı ne kadar psn'de? son olarak, kaç ps'a yükleyebiliyoruz bu dijital satın almaları belki bir arkadaşla ortak gireriz?
Sosyal ağlarda paylaş

n11.comdan aldım 178e geldi sitenin kampanyası ile, arayanlara duyurulur.

K&M'a alışkın biri olarak ilk ps'da fps oynum. bir 5 - 10 dk sı zorladı sonra nispeten alıştım zaten trainingi var hikaye içine monte.
henüz pistol gibi bişi yok, elimize ne geçerse vurduuğumuz için nişan almada sıkıntı olur mu bilemedim. ama çok rahatsız etmedi şimdilik controller ile oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

steamde 99 TL iken 178'e nasıl getirdin?

mardox said:

n11.comdan aldım 178e geldi sitenin kampanyası ile, arayanlara duyurulur.

K&M'a alışkın biri olarak ilk ps'da fps oynum. bir 5 - 10 dk sı zorladı sonra nispeten alıştım zaten trainingi var hikaye içine monte.
henüz pistol gibi bişi yok, elimize ne geçerse vurduuğumuz için nişan almada sıkıntı olur mu bilemedim. ama çok rahatsız etmedi şimdilik controller ile oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...