Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

BlackRose said:

NolaxThensbane said:

hasmetbeybi said:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/983617_10151631405903221_1477873871_n.jpg

bu varken gerisi yalan

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/945582_10151670466682534_587959693_n.jpg

Siyah ve Beyaz mana ile açılmalıydı ama ;)

yaşil land vardı "gezi parkı" diye, onu koysnaıza varsa?
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

"1. ağız" said:

ulan bahçelievlerde 20-25 kişilik silahlı akp sempatizanı milleti korkutuyor

bunlara müdahale de edilmez

bakın durum kritik

heey

aha işte bunlardan köşe bucak kacın abı. bunlar polsi dğeil bişey sdğeil. gözleri dönmüş kessek kimse bize dokunmaz diye dolanıyolar. 100 kişi görsler kacarlar ama dellenip yine tek basına birilerini bulur öldürürler. kayıp olduğu bile insanların günler sonra ortaya cıkar.

en büyük endişem bu benim. kimbilir izmirde ankarada istanbul daha sakin bu konuda maa diğer sehirlerde neler oldu. 1 hafta sonra alıcaz haberlerini kayıpların cinayetlerin.

zaten yapmıstırsında yine bi teyit et bilginin sağlam olduğunu lancelion sen.

ayrıca, tencere tavalar kalabalıkla cıkıp yürümeler mümkün olan heryerde olsun ama, derdimiz böle serserileri dövmek dğeil. kendinize etrafınzıdakilere hakim olun. sesimizi taksimde duyuruyoruz. gelin katılın dinlenin eğlenin direnin, sabah cöp toplayın, aksam yemek dağıtın, gece barikat tutun, bağırın cağırın dans edin
Sosyal ağlarda paylaş

hasmetbeybi said:

welcome to real world
Seele said:

https://www.facebook.com/notes/tayyipi-s%C4%B1rt%C4%B1ndan-atan-%C5%9Ferefli-at-cihan%C4%B1-sevenler/trt-sanat%C3%A7isi-sevim-tan%C3%BCrekin-nasil-%C3%B6ld%C3%BC%C4%9F%C3%BCn%C3%BC-ka%C3%A7-ki%C5%9Fi-biliyor/10150180519368412
öldürmüs mü rte'nin olgu dogru mu?

hayir abi yani olay olmus olabilir kaza olabilir. ama katakulli var mi. bide söyle bir sey var.
Ahmet Burak Erdoğan hakkında kusursuzluk raporu veren Adli Tıp Kurumu İhtisas Dairesi’nin başındaki Eyüp Çakmak, 4 Mart 2004′te, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) iktidardayken Türkiye Denizcilik İşletmeleri (TDİ) A.Ş.’ye genel müdür yardımcısı olarak atanır[
Sosyal ağlarda paylaş

kuzenim mesaj attı şimdi üni öğrencisi kız orada, bursa'da fsm'den geçerken örtülü diye laf atmışlar bağırmışlar falan arkasından. çok korkmuş kız. 3 gündür kıza gösterilerin haklılığını anlatıyorum, buna benim bile diyecek bir şeyim kalmadı. hükümet bizi ötekileştiriyor diye bağırırken başkalarını ötekileştiren insanlar var hala ortalıkta. üzülüyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın ehliyeti bile yoktu die hatırlıorm ben
Seele said:

hasmetbeybi said:

welcome to real world
Seele said:

https://www.facebook.com/notes/tayyipi-s%C4%B1rt%C4%B1ndan-atan-%C5%9Ferefli-at-cihan%C4%B1-sevenler/trt-sanat%C3%A7isi-sevim-tan%C3%BCrekin-nasil-%C3%B6ld%C3%BC%C4%9F%C3%BCn%C3%BC-ka%C3%A7-ki%C5%9Fi-biliyor/10150180519368412
öldürmüs mü rte'nin olgu dogru mu?

hayir abi yani olay olmus olabilir kaza olabilir. ama katakulli var mi. bide söyle bir sey var.
Ahmet Burak Erdoğan hakkında kusursuzluk raporu veren Adli Tıp Kurumu İhtisas Dairesi’nin başındaki Eyüp Çakmak, 4 Mart 2004′te, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) iktidardayken Türkiye Denizcilik İşletmeleri (TDİ) A.Ş.’ye genel müdür yardımcısı olarak atanır[
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

kuzenim mesaj attı şimdi üni öğrencisi kız orada, bursa'da fsm'den geçerken örtülü diye laf atmışlar bağırmışlar falan arkasından. çok korkmuş kız. 3 gündür kıza gösterilerin haklılığını anlatıyorum, buna benim bile diyecek bir şeyim kalmadı. hükümet bizi ötekileştiriyor diye bağırırken başkalarını ötekileştiren insanlar var hala ortalıkta. üzülüyorum ya.

kuzen denmiş beyler
bırakın artık direnmeyi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...