Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

e tamam dışarda o kadar adam var. o adamlar senin evine girmiyor ama.

şimdi patiyi evim gibi sahiplenecek kadar sevmiyorum açıkçası ama seviyorum patiyi. general public'ten bir gömlek üstün kim ne derse desin.

dayatmacı adamı burda barındırmak istememek kadar doğal birşey olamaz. forum dışında öldürmeye çalışmıyorum.

belli bir eğitim almış (cons hariç) belli bir kültür seviyesinde birçok insanın takıldığı bir forumda bu adamın işinin olmaması gerektiğini söylüyorum.

ne kadar patiye laf etsekte ki eski halinden eser yok hala takıldığım forumda bunun gibi bir adamın her topikte aynı argümanla karşıma çıkması rahatsız ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

REYHANLI said:

saflar belirlendiğine göre bende bilgilerimi veriyorum.

çetintaş denen lavuk tanıdığın tüm elemanları al gel yol parasını ben karşılayacağım banka hesabını yolla. sana şimdiye kadar yediğin yiyeceğin en büyük dayağı atmazsam şerefsiz evladıyım. burada çoluk çocuğa artistlik yapıyorsun hatay a gel.

Selim ACAR
Yenişehir Mahallesi Atatürk Caddesi No:90 2. kat 7 numara Reyhanlı HATAY

abi sizin orda son durum ne? bomba orda patlamamış mıydı
Sosyal ağlarda paylaş

REYHANLI said:

saflar belirlendiğine göre bende bilgilerimi veriyorum.

çetintaş denen lavuk tanıdığın tüm elemanları al gel yol parasını ben karşılayacağım banka hesabını yolla. sana şimdiye kadar yediğin yiyeceğin en büyük dayağı atmazsam şerefsiz evladıyım. burada çoluk çocuğa artistlik yapıyorsun hatay a gel.

Selim ACAR
Yenişehir Mahallesi Atatürk Caddesi No:90 2. kat 7 numara Reyhanlı HATAY

Olm reyhanlıda yenişehir mah yok lan Payasda var
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

arkadaş, burada adam gibi konuştuğum ve hatta tanıştığım; yaratan razı olsun,babama hastahanede gelip kan veren, "abi ben izmirdeyim ama kanımı sana ulaştırabilirim" diyen aslan gibi çocuklar var. hepsine canım feda olsun. ve ben harbiden de seviyorum şu forumdaki enerjiyi.

eve online sebebi ile üye olduğum forumda ozellikle konu dışı bölümüne girmemeye çalışıyorum.hiç te haz etmiyorum buradaki yorumlardan
aile inanç dava vsye sataşma sadece tahrik ve karşı tarafında mukabelede bulunma ihtimline karşı sakınmışımdır daim.inşâAllah şimdiye kadar kırıcı olmamışızdır oldu isek özür dileriz kırgınlardan..
her ne kadar kuddusi vs lere ile yıldızım barışık olmasa da burada herkes için böyle acil durumlarda kan vs de yardım etmeye hazırız daim !
esen kalın -insan kalın

baki selamlar
Sosyal ağlarda paylaş

şurada çetintaş ile dalga geçen ergenler, sokağa çıkıp en ufak bir şey için kıllarını kıpırdartmayan adamlar. ancak fb profillerinden atatürk resmi paylaşıp, kahrolsun pkk derler. (tam tersi olarak kahrolsun T.C. diyen adamlar da yok değil) bu adam en azından farkındalık yaratmaya çalışıyor KENDİNCE eksik ve yanlış şeyleri göstermeye çalışıyor. Ha bazen abartıyor mu? EVET hemde dibine kadar. ben bile rahatsız oluyorum bu kadar dayatmacı olmasından. ama kalkıp da 8-9 yaşındaki kzıının ve eşinin dahil edilmesi apaçık terbiyesizlik. bunu '' OMO ONCE O BOŞLOTTO'' diyerek geçiştiremezsiniz. Beğenmiyor musunuz fikirlerini, başlıklarını? OKUMAYIN, YAZDIKLARINA CEVAP VERMEYİN veya ŞİKAYET EDİN. şikayet tuşunu oraya dantel niyetine koymamış adminler. bu aynı şeye 3-5 çakalın yaralı ceylanın çevresini sarması ve onun ölmesini beklemesine döndü. ülkenin bugün bu hale gelmesine bu tip insanların varlıkları sebep oldu.

bu arada herkes adres veriyor bende vereyim. Marmaris'e gelin ''buraların en zengin adamı kim?'' diye sorarsanız direk beni gösterirler zaten. Ama kavga etmeye değil birşeyler içmeye davetlisiniz.. (hatun patilere özel tur servisimiz vardır.)
Sosyal ağlarda paylaş

çeto yu ne severim ne sevmem :P genelde tartışmalara felan bile girmem.hatta konu ne onu bilmiyorum,ancak sonuçta adamın çocuğuna laf etmişsiniz ve kızmakta sonuna kadar haklı birde utanmadan bir daha etmişsiniz.bu ciddi anlamda terbiyesizlik hayvanlık.bunu yapan yeni üyeler felan olsa neyse diyicem ama yapanlarda hep eski üyeler

herifi seversiniz sevmezsiniz ama bu küçük bir kıza küfür etmenize sebep değil.çeto ne kadar haksız olursa olsun

adres istemekte çocukça olmuş çeto nun çok sinirlenmesine bağlıyorum bunu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...