Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

screwy said:

hayır normalde yancıları vardı ama su topicle patiyi neredeyse %100 karsısına almayı basardı adam yekeyeke bile yok artık dedi.

yoo ben çoğu başlıkta hakaret ettiği için karşısındaydım ama bu başlıkta destekliyorum.

alakalı alakasız başlıklarda adamın foruma koymadıgı fotografları gif yaparsan, vesikalığını koyarsan o da gelir niye bu kadar meraklısın nüfusuma alayım istersen der. sen üstüne gidip ben de kızını alayım dersen piç gibi herif de böyle rage e girer.

bildiğin tamamen alt bir kavga yani şu kimse kimseden üstün değil.
o yuzden iste neredeyse %100 seninle beraber %98 olsun %95 yavrim kalbini mi kiricam
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

orada şükrü'nün sadece adı var, ben isim soyisim şeklinde hakarete maruz kalmışım. benden özür dilememişsin. şimdi önümde secde et ve özür dile.

kabul etmiyorum özrünü bu arada.

ister et,ister etme...o zaman da haksızlık yapmıştınız. yine böyle beni çıldırtmıştı malum kişiler ve ben onlara sert çıkınca banlamıştınız...ben de feysbuktan biraz saydırmıştım. tabi ki yaptığım doğru değildi ama sinir işte. şükrüden özür diledim,tabi ki senden de özür diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

KuddusiMavra said:

L_Zero said:

tam olarak ne oldu biri linkleyebilir mi bu arada bulamadım?

abi eyvallah güzel diyorsun da hani bu başına ödül koyma, bulayım ağzını kırayım muhabbeti hoş olmamış bence. haksızsın demiyorum asla, fakat işte bu yüzden çoğu insan internette anonomitesini korumak istiyor. iğrendim kendimden anonimite yazdığım için o neyse.

yani uzun lafın kısası, adres bulmak falan zor değil, hani 10 saniyemi aldı biraz fikir sahibi olmak, 1 saate bulunur ama gerek var mı?

sakın seni anlamadığımı falan düşünme çeto, ne kadar aynı görüşleri paylaşmasamda, gayet düzgün bir insan imajı çiziyorsun hani aile babasısın en başında, bu seferlik burada bırakın bu muhabbeti, zaten gerekli uzaklaştırma cezası verilir 1 güne, fakat bundan sonrasında kendini haksız duruma düşürmeye gerek yok.

hani olayıda tam görmedinde, yapmayın bu kadar, üzüldüm resmen.

canım...ciğerim....ağız kırmadan falan bahsetmedim yahu...sadece bana bu kadar rahat hakaret eden adamı,adamları tanımak istiyorum ve eğer korkmazlarsa da gidip görmek istiyorum....ben daha önce de ve tam da bu ekibin saçmalıklarına dayanamadığım için ban yedim. ve bu ekip buraya yazmaya devam etti. yani moderasyon bir şekilde bu adamların terbiyesizliklerine göz yumuyor ama benim gibi adamların isyanına karşılık kuralları uyguluyor...

ya çeto, adamların adresini adını bulucan, tanışıcan da ne olacak? sakin sakin oturup muhabbet mi edeceksin? delikanlı gibi karşına çıkıp O BENİM LAN dese bu adam, sen ne yapıcaksın? vay be adam delikanlıymış diyip elini mi sıkacaksın? hiç beklemediği bir anda yüzünün ortasına yapıştırıcaksın yumruğu. Kendini savunmaya fırsat bile bulamayacak. Sonra gelip burada "ne koydum be hakettiğini buldu hey baba adamım" diye kendini tatmin edeceksin.

Olayı bilmiyorum, ama seni nüfusuma aldırırım demek üstü kapalı bi şekilde senin anneni silkerim demek. sen adama bunu söylüyorsun çok rahat bi şekilde, o sana benzerini yapınca niye gocunuyorsun? Senin yaptığın bu çifte standart o hergün muhalefet ettiğin AKP tayfasının en karakteristik özelliği. Nasıl aydınlık, nasıl muhalefet peki bu?

abi biraz zor yapıştırır ya sdfsjdjsdjs
Sosyal ağlarda paylaş

abi sene 2013 internetten adama kızıp adresmi istiyosun ya?

tekrar tekrar yazılması gerekmiyo şunun ama senin için yazıyım çeto.internet burası.millet ana baba bacı kız oğul amca oğlu görümce falan tanıcak hali yok.gidip buna cellallenip ascam kescem yapma bari.

ne denmiş hiç bi fikrim yokta forum burası hakaret kaldıramıyosan hiç kullanmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

fizban said:

orada şükrü'nün sadece adı var, ben isim soyisim şeklinde hakarete maruz kalmışım. benden özür dilememişsin. şimdi önümde secde et ve özür dile.

kabul etmiyorum özrünü bu arada.

ister et,ister etme...o zaman da haksızlık yapmıştınız. yine böyle beni çıldırtmıştı malum kişiler ve ben onlara sert çıkınca banlamıştınız...ben de feysbuktan biraz saydırmıştım. tabi ki yaptığım doğru değildi ama sinir işte. şükrüden özür diledim,tabi ki senden de özür diliyorum.

geri vitesten mi bahsediyorduk?
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

KuddusiMavra said:

Finklorpeyniri said:

ya forumun yarısı gerçekte tanıyor beni. biryerlerden bulmanıza gerek yok uğraşıp

çok görüşmek isterse hakkaten de görüşürüm nedir? ama sonu çok acı olur. klavye delikanlısı var forumda evet çok. ama çok ters insanlara denk geldiğinin farkında değil çetintaş.

ulan bana bak. beni tehdit edecek adamın ağzını kırarım. 2 saattir yazıyorum; ne iki saati, daha önce de kaç kez sordum,hep ahahah,asdasmasada, kıvırttın,geçtin....kimsin oğlum, söyle bakalım, geleyim, göreyim ne kadar ters insanlarmışsınız? bir de neden çoğul, ne oluyor yani, yanına geldiğimde sürü ile mi karşılayacaksınız lan beni?

eybiayım. ciayeyim

al...bu da geri vites...oğlum, tamam ben de seviyorum gırgırı,şamatayı, zaten bu forumda bu kadar takılmamın en büyük sebebi bu. hayatın stresin,,günün yorgunluğunu harbiden alıyor şu forum ortamı. ama böyle de olmaz ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...