Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Saat 10'da 3 saat bakım çalışması başlayacak. Sonra süpriz olmasın.

Bir de oyunu solo mümkün oldukça oynamayın. Pati Discord'a girin filan adam bulun. Takım olarak hard/challenging görevleri yapmak, bir grup adamı koordine öldürmek çok zevkli.

Son olarak consumable'lara acımayın, cidden çok etkileri var. Özellikle explosive ammo'yu çok seviyorum. Zırhı hala bitmemiş sarı moba explosive ammo + M44 ile one shot çektiğimi biliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

bu dzlere ne zaman ayar gelecek acaba. high end game gear kasıp, smurf karaktere verip düşük level dz'de rank derdi olmadan adam avlama olayı baya 2000'lerden kalma.

dün 3 görev falan yaptım, dedim hard modelarını da yapayım değişiklik olsun. dungeon ortasında gruptaki adam afk oldu. sonuna kadar kendim temizledim, boss u kestim. her şey bitti, get in elevator diyor obj, içine giriyorum hiçbir şey olmuyor, sonra fark ettim ki partydeki diğer kişilerinde girmesi gerekiyormuş. adam düşmüyor ama afk. gruptan atamıyorsun. en son ben gruptan çıktım. görev tamamlanmamış sayıldı, 1 saat çöpe gitti qq

dün tv'de oynadım da ambiyans ve ışıklandırmalar inanılmaz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada character customization için remake falan gelecek mi ya? hiç araştırmadım. son 10 yılda çıkmış "mmo" altında yer alan en kötü customization olabilir asdads. dünyanın en sarı morpheusunu yaptım asdasd. serial rapist ile badass vigilante arasında bir yerde kaldı ahjuıdhsaud.

bi de alt açmanın mantığı ne dz'de cheese yapmaktan başka? oyunda benim gördüğüm kadarıyla seçim diye bir şey yok. o mu bu mu durumu olmuyor hiç. o da ilerliyor, bu da ilerliyor, sonunda her şey 100% oluyor. karakter bazında her şeyi 2-3 tıkla değiştirebiliyorsun. oyuna 2. - 3. karakter slotunu neden koydular acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarıyla karakter cust. için planlanan bir şey yok. Onun yerine appearance item'lara abanıyorlar işte.

Karakter slot'u da bir çok işe yarıyor.
1. Mule olarak inventory slot'unu kullanabiliyorsun.
2. Side questler tekrarlanamıyor, onları tekrar oynamak istersen yeni karakter yapman gerekiyor.
3. Aynı bilgisayarda iki kişi oynuyor olabilirsiniz, aynı karakterle oynamak istemeyebilirsiniz.
4. Oyunda level farkı grup arkadaşlar arasında çok sıkıntı oluyor. Beraber oynadığınız karakter ve solo oynadığınız karakter ihtiyacı olabilir.

Aklıma gelen kullanım senaryoları bunlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bu arada character customization için remake falan gelecek mi ya? hiç araştırmadım. son 10 yılda çıkmış "mmo" altında yer alan en kötü customization olabilir asdads. dünyanın en sarı morpheusunu yaptım asdasd. serial rapist ile badass vigilante arasında bir yerde kaldı ahjuıdhsaud.

bi de alt açmanın mantığı ne dz'de cheese yapmaktan başka? oyunda benim gördüğüm kadarıyla seçim diye bir şey yok. o mu bu mu durumu olmuyor hiç. o da ilerliyor, bu da ilerliyor, sonunda her şey 100% oluyor. karakter bazında her şeyi 2-3 tıkla değiştirebiliyorsun. oyuna 2. - 3. karakter slotunu neden koydular acaba.

abi ilk açtığım karakter bildiğin anadolu eşeği tipli oldu, heyecandan hızlı hızlı yapayım derken. sonra bi tane daha açtım, uğraştım onunla, şimdi bu da bok koklamış surat ifadesiyle geziyor apokaliptik sokaklarda.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu konuda ben baya iddialıyım, ss koyucam akşama. bence en kötü benimki oldu. gözler taktım karaktere cool görünsün diye, tecavüzcü ifadesi verdi resmen, filmli bir de gözlükler, customization ekranındaki ışıktan öyle görünüyor sanmıştım, oyununda da öyle. ışık geçirmiyor.

böyle dolaşıyorum sokaklarda

https://i1.creativecow.net/u/77996/sincity.jpg

asdasdasd
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Laurelin said:

29,5 oldum :P yarin 30 larim oh be, solo kastim icim kiyildi resmen ama oynadigim saatlerde kimse yoktu bizden benim levelda :(

sen ne zaman oynuyosun ki? ben dün ekledim duo, trio yaparız diye ama level almış başını gitmiş asdas

ya ben cok boluk porcuk oyniyorum :(

4 gibi filan anca girebiliyorum, sonra yemek molasi arti kopek dolastirma arti spor derken 10-11 sonrasi kesintisiz oyniyabiliyorum ancak :(

level rahat rahat kastim boyle solo takildigimdanda gurup isleri filan zor olur, bir saat ayari yapmam lazim kendime :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...