Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Az önce yayındaki developer söyledi ben ultrada 1080p de 30-40 fps arası alıyorum diye 970gtx varmış kendisinde. Çok sevinçliyim bu konuda.
Ama bayadır izliyorum dün de izledim oyun npc öldürmekten ibaret gibi görünüyor. Pvp patates gibi faction olmadığı için...
bingildak said:

ben 970 ile bugün betayı deniycem PC'de kökleyip detayların derinliğini ve performans paylaşırım
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Çıkabilir değil, orası key veriyor, benim 2 arkadaş aldı oradan. Ama bu arayanlar PS4 diye düşünüyorum? Oyunu preorder edip sonra cancel etme yok mu, öyle bir şey yapabilirsiniz?

Oradan PS4 için de alınabilir. O site sana saçma sapan bir kod veriyor o kodu division sitesine girip platformunu seçiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

DeviantSun said:

Çıkabilir değil, orası key veriyor, benim 2 arkadaş aldı oradan. Ama bu arayanlar PS4 diye düşünüyorum? Oyunu preorder edip sonra cancel etme yok mu, öyle bir şey yapabilirsiniz?

Oradan PS4 için de alınabilir. O site sana saçma sapan bir kod veriyor o kodu division sitesine girip platformunu seçiyorsun.

ne demek sacma sapan? adam sana beta key veriyor sonra sen gidip istedigin platform icin kullaniyorsun. daha ne yapabilir sana yaranmasi icin ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...