Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Heh aynen bende bir arkadasla E3den beri bekliyoruz, da o 570serisinde daha, low mow, bir yolunu bulacak artik heueh.

Ya bence Ubi o recommended 970 olayinda cakallik yapti, Promo imajlarinin cogu (hepsi) 4k'dan downsample edilmis imajlar. O yontem ile cogu oyun zaten inanilmaz gozukuyor, 970 ile ortalama bir oyunu o sekilde 30fps falan oynayabiliyorsun. Downgrade shitstormuna bahane/onlem olarak mi 970i recommend ettiler acaba eheheh.

Cunku cidden recommend 970 demekle, 1080p icin de su leak olan goruntuler bagdasmiyor, veya sihirli efektler olacak beta'da aktif olmayan..mantiksiz ya.

Veya optimize degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi recommended kısmındaki karta niye takılıyorsunuz, high end card söyleyecek tabii adam, 630M mi diyecekti :D Ben 700 zamanında recommeded'a 780 yazan oyunlar hatırlıyorum. Yani diyor ki full ayarlarda 60 fps üstü oyun oynayacaksan 2016 oyunu için bir zahmet son model bir kartın olsun.

Önemli olan min req ki ona da 560 demiş, 2016'da çıkan oyun için makul bir istek, 150-250 TL arası ikinci eli bulunuyor.

Asıl sıkıntı optimizasyonu bakalım nasıl olacak? Texture ve detay kalitesi kötüyse bir de üstüne console port olayından dolayı en küçük ayarı arttırmak 970 gerekirse, o zaman sıkıntı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hafta sonu kararımı vericem ya almak ya da almamakla ilgili.

grafiklerdeki ufak tefek downgradelerden ziyade gameplay ve content önemli.

story'i 20 saat oynadıktan sonra coop zorlayıcı ve ödüllendirici content ne olacak, ne kadar hızlı yenisi gelecek falan benim için asıl bunlar önemli.

setting baya kısıtlayıcı. bir destiny veya borderlands gibi malzeme yok elinde veya warframe gibi gameplay. (destiny, bl, wf'de her silahın farkı bir hissiyatı, gameplay'ı tamamen değiştiren özelliği var. bunda en fazla rifle'dan smg'e geçersin. sci-fi'ın sunduğu şeyler olmayacak division'da)

aynı silahın mavisi ama +2 vuranı düşecekse 10 saatlik content sonunda herkes 2 ay sonra oyunu bırakır. baya orijinal fikirleri olması gerek yoksa inek gibi sağarlar ve kenara atılır oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...