Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

https://mega.nz/#F!VZoCXZpB

key:
!ABSNP-IkMZ5UsPmYK9PkkA

Ben genelde ban gelene ya da kaldırılana kadar gameplaylerden takip ettim ve şahsi görüşüm Alpha olduğu için grafikler biraz daha cilalanacaktır ayrıca xbox görüntüsü muhtemelen PS4 ve PC den daha kötü o yüzden release olduğunda daha keyifli göze hoş gelen bir yapısı olacaktır illa ki.

Edit: Ama o tanıtımlardaki grafik ile alakası yok tanıtımda 100% iken uygulaması %40lara bile ulaşamamış gibi gözüküyor he pc kullanıcıları 980gtx sli ile fln onları bir şekilde görecektir ama konsollar hiç beklememeli bence. En çok hoşuma gideni koca şehir bildiğin kar sessizliğine bürünmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ya ben de ps4'e istiyorum ama grafikler ve gameplay çok farklı olursa PC'e de alabilirim. xplatform olacak mı o önemli. pvp oyununda pad vs km hiç şansı yok konsolun.

bingildak said:

alışınca k/m gibi oynuyorsun. 1 hafta falan sürüyor.

OLM KAFAM ÇOK KARIŞIYOR BÖYLE YAPINCA
Sosyal ağlarda paylaş

ben yanlış şekilde ifade ettim sanırım ondan aklın karışıyor. şimdi sen k/m'dan sonra pad'le shooter oynamaya çalıştığında beceremiyorsun ya. yürüme ve aim aynı anda iki stik kullanımı falan baya zor geliyor. ona alışıyorsun bir süre sonra. keyboard, mouse kullanırken nasıl zorlanmıyorsan, pad ile de zorlanmıyorsun. beyin mapliyor çok daha effortless bir şekilde oynuyorsun pad ile.

fakat pad'de aim almak ile mouse'da aim almak çok farklı. pad'de aim alırken 50'de 1 precision yapabiliyorsan mouse'da 200'de 1 yapabiliyorsun.

pad ile oynarken pvp'de mouse ile oynayan adamla rekabet edemezsin asla. mouse kullanın baya yetersiz olması gerek. pad'de hs vurmak bile başlı başlına efor istiyor. mouse'da çişimiz geldiğinde tuvalete gidip işemek kadar doğal bir reaksiyon olarak yapıyorsun. hs vurmadığında anormal bir şey oluyor.

pad'de olan aim assist hareket eden targetları tracking'i kolaylaştırıyor ama senin aimini iyileştirmiyor. bodyshot atıyorsan yine bodyshot atıyorsun. onu headshot'a çevirmek için assist etmiyor. mouse'da recoil control bildiğin sürece daimi olarak hs vurmamak için hiçbir nedenin yok. pad'de de aynı sonucu yakalayabiliyorsun ama mouse'da 1 eforsa, pad'de 5 efor direkt.

ondan pad ile pad rekabet etmeli, mouse ile mouse.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun videolarını izliyorum bu arada, coop'u destiny gibi keyifli olacak gibi ya. mekanlar, detaylar, motor çok iyi görünüyor. pvp gimmick seviyesinde olsa da olur yeter ki coop content'i güzel olsun. destiny'deki raidleri yansıtabilsinler. aylarca, yıllarca oynarız.

alpha'ya göre AI baya iyi ama destiny'e kıyasla eksikleri var baya, zamanla düzelir herhalde onlar. vurulurken tepkisizleşip mal gibi duruyor falan. destiny'de mermi yer yemez cover yanındaysa saklanıp, fırsat bekliyor.

kombatı destiny e benziyor baya tps versiyonu gibi. slow paced ama oyuncunun nasıl oynadığı çok fark ediyor. beyinsiz gibi ilerlersen veya sürekli bodyshot atarsan direkt gg oluyorsun. umarım bunu değiştirmezler, aynı zorluğu korurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...