Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Maskenin sağladığı bir contamination koruması var. Ondan yüksek contaminated bölgelere giremiyorsun. Beta'da 1'den yüksek filter bulamıyorsun sanırım. Hospital görevinde bar gibi yerden hemen önce 2. seviye bir contaminated area var mesela, girersen bir kaç saniye sonra ölüyorsun. Bir nevi level/item gate. Tahminimce görevler yüksek seviye contaminated area'lar koyup, level atlayınca göreve geri dönüp orayı lootlamanı sağlayacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Maskenin sağladığı bir contamination koruması var. Ondan yüksek contaminated bölgelere giremiyorsun. Beta'da 1'den yüksek filter bulamıyorsun sanırım. Hospital görevinde bar gibi yerden hemen önce 2. seviye bir contaminated area var mesela, girersen bir kaç saniye sonra ölüyorsun. Bir nevi level/item gate. Tahminimce görevler yüksek seviye contaminated area'lar koyup, level atlayınca göreve geri dönüp orayı lootlamanı sağlayacaklar.

yok düşüyor. bana yüksek düştü ama extract edemedim =)
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Editor said:
Mesela para + xp Locked itemler Skiller hepsini açabiliyorum.
Hatta Beta dışı haritaya bile çıktım izin vermediği halde hehe :D

Talent ve Perk'leri açabildiysen ss koyar mısın, neler varmış inceleyelim.

Nerede screenshot?
Sosyal ağlarda paylaş

Oltaya gelmissin sanirim :), karsindakine 2-3 el ates edince Rogue olmuyorsun..kirmizi oluyor healthbarin herkeze sadece, ama atis serbest demek degil. Biraz daha hasar verince rogue oluyorsun.

Haliyle yolda gordugune azicik ates edip (uzerine 1 el, ayaklarinin dibine 1 sarjor falan), paniklettirip sana karsi ates acmasini saglamak, rogue haline getirmek gayet mumkun, cunku Rogue status ile bir once ki uyari durumu neredeyse ayni gozukuyor. Ikiside kirmizi healthbar oluyor ama Rogue da kurukafa geliyor sadece. Kurukafa yoksa Rogue degil demek su hali ile.

Rogue oncesinde ki o statusu (agression diyelim) sari renk falan olsa bari.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...