Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Ben bi chat kanalı yaptım sadece AH ye konulanlar yazıyor, koyuoyrlar yani devamlı koyulduğu an satılıyor ama.

Daha çok zırh falan tabi ama diğer şeylerde konuluyor devamlı ama yeterli değil işte AH boş hep 1 konuyorsa 1000 müsteri var hiç birikmiyor o yüzden AH de..
Sosyal ağlarda paylaş

' Burası benim spotum, duel me or go home yankee ' durumlarına alışın sürekli olacak. Özellikle 50+ spotlarında (Susan, pirate, gahaz, naga, fogan gibi) hep pvp dönüyor. Adama hiç ' spot taken ' yazmadan direk kestiğim zamanlar bile oluyor, 1 saat grind atıcan diye 10 kişiyle uğraşınca artık umursamamaya başlıyor insan bir süre sonra, kesip geçiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lemmy said:

Ben bi chat kanalı yaptım sadece AH ye konulanlar yazıyor, koyuoyrlar yani devamlı koyulduğu an satılıyor ama.

Daha çok zırh falan tabi ama diğer şeylerde konuluyor devamlı ama yeterli değil işte AH boş hep 1 konuyorsa 1000 müsteri var hiç birikmiyor o yüzden AH de..

AH hüsran ya. Ben umudu kestim gittim granül kasıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar grafikleri kopyalıyıp bir sürü bölge yapmamış her yer her npc için uğraşmış tek tek sesler falan, görmedim ben böylesini

Özele yükseltim ben hesabı, beni baymaz gibi geliyor artık pek, efsenevi yaparım kesin hesabı kısa süre sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

en son oynadığım MMO wow bırakalı 10 yıl oldu üstüne tonlarca MMO denedim sonra dedim daha mmo falan oynamam, buna başladım 1 ay oluyor günde 5-10 saat full hız devam.

Ben PVP yapmadığım için hiç sorun olmuyor P2W mi değil mi.

Ben oyuna para basanın bir üstünlük sağladığını görmedim belki biraz çabuk ulaşıyor istediğine senden güçlü falan olduğu yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Pve yapicam meslek kasicam diye rahatlik adi altinda guzel para topluyorlar. Herseyin max i ni yapinca 5bin 5bin tl inci ceken adamlarim eline ne gececek. Pvp sevmiyorsan grind yapamazsin. Para kazaninca da zaten yuksek sev item alip pvp akmicaksan ne ise yarar.

Oyun sirf para tuzagi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

3v3 arena gelecek dedi arkadaşım ama araştırıp bakmadım. nedir ne zaman gelir bilmiyorum. lvling gördüğüm kadarıyla çok hızlı, 50tl olanı alırsan subs eşyasını veriyor %30 ordan, q'lardan vs ordan burdan gelen bir de ayrıca boostlarla ztn hayvan gibi kasılıyor. 22saat falan aldı sanırm benim lvl50 olmam. sonra durdum işte şu neymiş bu neymiş bakıyorum.

ekleneceğinden şüphe duymadığın ve beklediğin içerik olması rahatlatıcı bu arada :D yeni exp. bok gibi çıkmaz umarım, dengeleri bozmasın vb. gibi şeyler düşünmüyorsun. Zaten düzeltilmiş haliyle geliyorlar fdgh

edit. tabi kasılması zor olan şey lvl değil. eşya setin falan o da kaskas bitmeyecek sonuçta içerik sürekli gelme halinde olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...