Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

kimse yardim beklemiyor orda bu arada
destek bekliyor
kalabalik istiyor
direnis istiyor
kime uzatsaniz yiyecek ya da icecek tesekkurler diyerek elindekileri cantasindakini gosteriyor zaten
diyeceksiniz bana 1 hafta daha surer sonra kalabalik dagilir ve yikilir
bir umit diyorum ben. olurda engel olursak bu yikima ileride cocuklarimizi gezdirir "bak burasi yikilacakti biz engel olduk. sabahladik el ele verdik tayyip denen dikdatore karsi geldik biber gazi pahasina" diyebiliriz.

çöpe gitcek olsa bile ki öyle olmaz yine de orada olduğumuzun nacizane bir göstergesi bu,
zaten hedef kitle de oraya bilinçle gelen insanlar değil cempostacı.
ayrıca ümidin çok güzel, paylaşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"Teksozhaber.com'da yer alan habere göre Taksim Meydanı Yayalaştırma Projesi ile ilgili koruma amaçlı 1/5000 ölçekli koruma amaçlı nazım imar planı ile 1/1000 ölçekli koruma amaçlı uygulama planı tadilatı, 2011 yılı Eylül Ayı Meclis toplantısının son birleşiminde oy birliği ile kabul edildi."

http://www.dunyabulteni.net/?aType=haber&ArticleID=261686

Eylemi kimler savunuyor, neden ve niçin?Kimler bu işten nasıl pay alıyor?Zaten olacaklar yıllar önceden belliyken neden kimsenin sesi çıkmıyor da gecenin bi vakti yıktılar hesabına geliyor bu iş?Hiç bir dernek, vakıf vs... şu işleri takip etmiyor mu?Bu adamların bütün olayı eylem olunca gaz solumak mı arkadaş?Şu işler bu boyutlara ulaşmadan hukuki süreçlerle neden kimse hakkını aramaz?Yarın bu anlamsız eylemler silsilesi devam ederken gene birilerinin kafası yarılacak, gene birileri gaz solumaktan heder olacak...Bunun hesabını planı uygulayana mı keseceksin?Yoksa planlar yapılırken takip etmeyene, karşı durmayana mı?O vakıflardaki derneklerdeki avukatlar ne için çalışıyolar abi?Yada neden orada gönüllü bu adamlar?Gaz koklatmak için mi yoksa takip etmedikleri süreçlerden dolayı insanların aptal yerine konulup koyun sürüsü gibi polislerden cop yemesini seyretmek için mi?

İşler olup bittikten sonra hadi örgütlenelimde şu işe bi takoz koyalım demek kolay olanı.Şu kadar adamı toplayıp şu işin hukuki boyutlarında görev versen, kaçı gelirde işin ucundan tutar?Yarın sınavı olup gitmeyecek bi sürü adam var şimdi orada.Sınavından feragat et ankarada dava var ona gel desen mesela?Yumurta kapıya dayandığında eşikten adım atıp ben bu yumurtayı kırmadan tutarım demek bizim işimiz.

Ankarada metroyu yaptırmayan arkadaşlar davalarla işin yürümesine engel olan arkadaşlar, şu işleride takip etseniz, bunca genç dimağ aptal yerine konulup koyun gibi copla güdülmese.

Ne hoş olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

gittikçe artacak. bu kadar senedir lider partisin yani zaman içinde yapsalardı bu tip şeyleri daha çok verim alırlardı.

bir anda yasak yasak yasak yasak yasak farkında mısınız bilmiyorum ama patlar hükümet sonraki seçimlerde umarım. insanlar delirecek çünkü

Olm adamların seçmenleri, şu görüntüleri zevkle izliyor. Her yasak haberinde orgazm oluyor. Oyları artmış bile olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

[quote=

bir anda yasak yasak yasak yasak yasak farkında mısınız bilmiyorum ama patlar hükümet sonraki seçimlerde umarım. insanlar delirecek çünkü

Mümkün değil, bundan sonra dürüst seçim yapamazlar. Halk ne oylarsa oylasın AKP tek başıa iktidar. Sonrada zaten savaş bahanesi seçimler iptal, dikta devam....

Geçti o iş tren çoktan kaçtı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...