Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Odama uçan hamamböceği girdi

FelanFilan

Öne çıkan mesajlar

Akhlaur said:

Filmlerde hani bir sürü böcek adamın üstüne çıkıp öldürür ya.Orda adam zıpır zıpır zıplasa durmadan üstlerine basa basa bayasını öldürür ölmeden de kaçar gibi geliyor bana hep.Bi denesinler onu da izleyelim.
ahahahh Böcekler bizim gibi şoka girmiyor, bir an duraksadın mı yerler. Hemen zıpır zıpır zıplamak lazım aahahha
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

uçan hamamböceği kadar üstün niteliklerle donatılmış bir canlı var mı ya? kalkmış bi de insanız, en komplike, gelişmiş canlıyız diye kendimizi avutuyoruz.

uçan hamamböceği yerde deli gibi hızlı zaten. üstüne uçabiliyor. radyasyon bile etki etmiyor. kafasını kopar bilmem kaç gün yaşıyor. hatta dinozorları bile gömmüş gelmiş günümüze.

meteor düşmüş oğlum meteor! adam şeyine sallamamış. hala camdan pencereden uçarak girip itlik yapıyor.

sizi bilmem ama ben saygı duyuyorum abi.

hacım, tuvalete girerken görmüştüm bi zaman. ışığı açtım, bu ışığın açıldığını farkedince ankramessi diye kaçmaya başladı. korkudan tuvalet halısına vurdum, halıda hafif kasis oldu. bu salak da kasise gelince durdu, beni göremez heralde diye. hayvanın kimyasını çözmek için tuvalletten çıktım, geri girdim falan(ışığı kapatmaya götüm yemedi). duruyor hala. tomasın kalkulüs kitabiyla öldürdüm tabi. tomas serbest düşüşle öldürebilen bi kitap.

bu yüzden dünyayı ele geçiremiyor dingiller, halı kasisinin arkasına saklanmak ney lan 1.85 im ben.
Sosyal ağlarda paylaş

13-15 yaşlarındayken yazlıkta bir arkadaşım vardı. herif amerikada yaşıyodu falan. bu bana bi keresinde " gelecekte hamamböcekleri dünyayı ele geçiricek bak görüceksin. bu böcekler sürekli büyüyor. amerikada devasa hamamböcekleri var " gibi bişey demişti. ulan 3-4 gece hamamböcekleriyle çarpışmıştım rüyamda. hatta ergenlik falan filan bitane hamamböceği de devirmiş olabilirim rüyada. o sıralar rüyaya kim girse 4-5 puan alıyodum giren kişiden.

neyse adam küçücük kafasıyla ne bilmiş laf etmiş zamanında lan. acaip.
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenciyken bizim evi sarmıştı bu iğrenç pislikler. kaloriferböceğiyle karışık bi istila durumu vardı. ilaçlattık evi 1 ay sonra yeniden türediler. sonra dedik ki bu böyle olmaz başka bi dairede ürüyo bu ibneler ordan geliyo.

alt kata gittim çaldım kapılarını "abi sizde bi hamaböceği problemi var mı " dedim. tam o sıra adamın ayağının dibinden hamamböceği geçti. o kadar büyüktü ki varlığını farkettik hatta geçerken selam bile vermiş olabilir bize. o kadar büyüktü yani mimikleri bile belli oluyodu.

biz böyle hamamböceğinin geçişini falan izledikten sonra o adam bana döndü" abi biz alıştık bunlara ya" dedi.

ama çocuğun yüzündeki çaresizliği gördüm resmen. o vazgeçmişlik , koy göltüne gitsincilik.

cocuklar 3 ay sonra mutfağı yaktılar. sonra atıldılar evden. yeni gelenler evi ilaçlattı falan bidaha da olmadı böcek sıkıntısı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi aynısı ben geçende gördüm uçtu elimde tablo vardı kalkan diye kullandım diger elimde kocaman bi gazetelerden yaptıgım vanq katana

girdim odaya duvarda gördüm tam vurucam uçup yüzüme vurdu ayagıyla tekme attı 2 kere bıraktım katanayı kaçtım odadan

gittim uyumdan sanayi tipi böcek ilacı alıp bütün şişeyi boşaltıp odayı ateşe verdim

oda cayır cayır yandı 3-5 saniye, kimyasalın etkisi geçince söndü hemen sonra baktım yerde kızarmış bir biçimde yatıyodu

en kesin çözüm.

Sosyal ağlarda paylaş

geçen yıl odama pencereden uçan çekirge girdi. bildiğiniz çekirge kanatlarını kullanarak havada süzülüyordu. ilk başta çok tırstım içeriye gittim vuracak bir şeyler aradım ancak odaya döndüğümde olduğu yeri fark etmem uzun sürdü. bulup üstüne vurmaya çalıştım tekrar havalandı ve üstüme doğru uçuyordu resmen koridor sonuna kadar beni kovaladı salona nasıl kaçtım bilmiyorum. kapattım salonu düşünüyorum ne yapacağım diye havlu gibi bir şey buldum salonda, kapıyı yavaşça açtım bu koridorun orta bölgesinde pusmuş beni bekliyordu bir iki terlik fırlatarak dikkatini dağıttım benim odaya doğru uçmaya başladığı anda tepesine bindim, o gün bugündür penceremde tel takılıdır. değil içeriye bir böcek, sivri sinek bile gezinemiyor odamda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...