Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız tavlamalık filmler

_Rave

Öne çıkan mesajlar

abi olay sevişmek mi onu mu istiyosun... cevabını evet olarak varsayıyorum ve yardırıyorum...

***** kaybedenler kulübü*******

ister entel olsun , ister fabrika kızı
ister angela merkel olsun , ister adı kezban olan bi kezban

bu film kızların bütün kapılarını açıyo abi. kesinlikle açıyo.
görsel var mı ?
yok
diyaloglar çok özenti , immortality falan çalmıcaz diyolar falan benim tansiyon zıplıyo zaten o sahnede.

televizyonun karşısına kurulun , sakın laptop ta kucağımıza alıp izlicez abi biz ya demeyin. öpüşme falan olaylarına girince laptop kucaktan yere düşüyo durduk yere 500 tl masrafa gerek yok şimdi. eliniz ayağınız lan o..

oturun koltuğa yana yana.. hafif yakın otur , tam "alo merhabalar biz sizinle seviş miydik?" diye soruyo ya dinleyiciye , heh işte orda bas kahkahayı , böyle baya gül , ilk insan gibi gül. sonra hatuna dön " biz sizinle sevişmiş miydik?" diye sor ve kafanı arkaya atarak kahkaha at , kafan yine eski yerine geldiğinde iki durumdan biri seni karşılıyo olucak;

1- sana dik dik bakıyosa bu saatten sonra silktir et kaybedenler kulübünü "silkerler" de aç die hard 4 ü yarım yarım yardır.

2- o da gülüyosa , senin gülmen bittikten sonra at elini omzuna ama böyle hafif at.

ya ben kimim ya burda millete öğüt veriyom... çok da uzun yazdım emeğime saygısızlık edip silemiyom da...

kaybedenler kulübü iyi abi. o bak gayet bu konular üstünde etkisi büyük bi film. çok görsellik istiyosa 3 boyutlu gözlük takıp izleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

Xenocide said:

insanoglu nereye gidiyor lan. internetten kiz tavlamalik film diye aratip sonra o filmleri izleyip kiza entel rpsi yaparak ilgisini cekip yataga atmacalar falan.

nasıl nereye gidiyor? tarihin başlangıcında beri her yol mübah...

hayır gerçekten entel olan adama yazık değil mi abi, adamın ekmeğiyle oynamaktır bu :(
Sosyal ağlarda paylaş

senin film bittikten sonraki emelin belli mi.. belli..
film bittikten sonraki 2 saat icersinde girdiginiz giriceginiz hal ve tavırları hatırlayıp ona göre takıl..
yatakta bi o köse bi bu köse dönerken o festival filminden eser kalmaz ..
geçicen o tripleri. kızda geçsin burayı okuyasa gizli saklı..
bi kardeşinden tavsiye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...