Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IQ düzeyi en yüksek 10 il

xaty

Öne çıkan mesajlar

Lectre said:

abi bak hala atar yapıp durma küfredicem o olacak.

gerizekalılarla muhattap olmak istemiyorum diyorum anlamıyor musun? son dk kıvırdığını o 2 mesaj öncesinde ben dahil herkes biliyor salak mı sanıyorsun insanları? şu kadar basit insanlar olmayın haklı çıkmak için ya, ben haksızsam haksızım diyorum.

tartışmayayım diye eyvallah dedim hala gelmişsin salak salak cevaplar atıyorsun, bi siktir git.

:( ne olursun küfür etme küçük dünyam başıma yıkılır.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Lectre said:

abi bak hala atar yapıp durma küfredicem o olacak.

gerizekalılarla muhattap olmak istemiyorum diyorum anlamıyor musun? son dk kıvırdığını o 2 mesaj öncesinde ben dahil herkes biliyor salak mı sanıyorsun insanları? şu kadar basit insanlar olmayın haklı çıkmak için ya, ben haksızsam haksızım diyorum.

tartışmayayım diye eyvallah dedim hala gelmişsin salak salak cevaplar atıyorsun, bi siktir git.

:( ne olursun küfür etme küçük dünyam başıma yıkılır.

küçük dünyanıda sen içindeyken silkeleyeyim olur mu
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Bu devirde artık IQ testi mi kaldı yahu :) Çoklu zekâ kuramı diye bişe var artık, öyle bir test yaptım dahisin falan geçmişte kaldı.

Abi bu , cocuklari embesil hiperaktif olan orta sinif annelerinin cikarttigi bisey. Cocugun ya allahtir ya da degildir :P

Mal cocugunu "ama eq su yuksek anilcan'in" diye ortama yedirme cabasi...
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

BlackRose said:

Bu devirde artık IQ testi mi kaldı yahu :) Çoklu zekâ kuramı diye bişe var artık, öyle bir test yaptım dahisin falan geçmişte kaldı.

Abi bu , cocuklari embesil hiperaktif olan orta sinif annelerinin cikarttigi bisey. Cocugun ya allahtir ya da degildir :P

Mal cocugunu "ama eq su yuksek anilcan'in" diye ortama yedirme cabasi...

Seni şöyle alalım o zaman ;)

http://www.vitaminogretmen.com/videolar/video-detay/96/Howard-GARDNER---Bes-Akil

Bak bu adam müthiş bir adam istersen videoların devamı da var dinleyebilirsin de, altta altyazı yazan yerden sadece textini de okuyabilirsin. Eşim yüksek lisans yaparken bunun üzerine de çok araştırma yaptı ordan öğrendim ben de. Bir arkadaşı da yine bu konuda doktora yapıyor. Kitap çıkardı bu konu üzerine.

http://www.idefix.com/kitap/coklu-zek-kurami-okulda-ve-sinifta-kimim-1-nida-temiz/tanim.asp?sid=YIYTSHMM3Z5ZX0K05SRN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...