Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

anlatayım ben. burda geyik yapıyorum ehehehe diyip sonra spiritüel olarak hepinizi silkelerim diyosun. ondan sonra geyik yapıyorum ama niye ciddiye almıyosunuz diyosun.

halbuki en başında beyler spiritüelde güzel ekmek var. iyi ekmek yiyorum diye girip anlatsaydın geyiğe devam etseydin bu kadar tepki çekmicektin. ama hala yok halam büyücü, yok eski sevgilim hologramımla sevişti, ruhunuz diz çöker bilmem ne.

oldum diyosun da bence hala hamsın. ama olmuş gibi davranıyosun. herkes de bunun farkında, sen de farkındasın muhtemelen ama nası bi açlıksa belki burdan da ekmek düşer lan diyerek devam ediyosun hala.

sal kendini biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şaşıracak bir şey yok. Kendini çok acaip bir kişilik gibi lanse ettin sürekli, seni tanıyan biri de çıkıp hakkındaki görüşlerini sert bir dille anlattı öyle bir adamla alakan olmadığını söyledi insanlara. İnsanlar da bu durumun üzerinden tartışma döndürüyor şimdi.

Jet Fadıl gibi biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

bir sormak istiyorum. neden birisi A4 boyutunda 5. sınıf bir şekilde sektirince bu kadar zevke gelme olayı oldu ? Hani böyle 7-8 kişi özellikle bir çoştu kendinden geçtide şaşırdım.

noyzura, kendini peygamber gibi lanse edip ondan sonra internet kafe yancısı kategorisinde çıkmanın komik değil mi yani şimdi?

hayır zaten benimki zevk almaktan çok şaşkınlık. Kuddisi mevzusunda da aynı şeyi yaşadım. koskoca adam lan, ergenlerle uğraşıyor falan dedim. herif ergenleri ergeni çıktı, facebookta küfürlü wotlar falan şaştım kaldım.

fakat seninki gerçekten efsanevi olmuş. saniyede 8 yumruk atan, maddiyatı aşmış, rockstar olan sen dayak yediğin adamın motorunu yıkayıp üzerinde fotoğraf çektirmeler falan spinelessness'da limitleri zorlamışsın. yarattığın persona'yı tebrik ettim.

http://www.youtube.com/watch?v=zSTEqHxh3fI

internete hoşgeldin.
Sosyal ağlarda paylaş

Burası acımasız bir yer bu arada, bir daha toparlayamazsın kendini ben uyarayım sonra neden insanlar sürekli benimle taşşak geçiyor deme kendi kendine. Çok insan geldi geçti böyle aynı hızla.

Benim bir problemim yok yanlış anlaşılmasın Noyzura ile. Yazdıklarını komik ve eğlenceli buluyorum. Text halindeyken keyifli yani, gelip yüzüme söylese çok daha değişik tepkiler verirdim ama her zaman moderasyonda da savundum böyle insanların gerekli olduğunu. Ama işte dediğim gibi, böyle insanlar seri üretim halinde hızlıca geçiyorlar, öyle kalıcı olan olmadı daha.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanın başına böyle şeyler gelebilir, 20 lira için foruma bile topik açanlar var.

O anda şeytana uymuşsundur ihtiyacın vardır telefonu bulup satmışsındır, yada arkadaşının evinde kalırken cebinden sarkan 100 lirayı geriye koymak için elini uzatırsın o anda arkadaşın içeri girer yanlış anlar vs.

Mentorunun yamahasını yıkamanda gayet öğretici bir tecrübe olmuş.

Karate salonundan kovulmak pek hoş değil ama işte hırslandırmış olmalı seni.

Bence bunlar utanılıcak şeyler değil hayat tecrübesi..

Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Şaşıracak bir şey yok. Kendini çok acaip bir kişilik gibi lanse ettin sürekli, seni tanıyan biri de çıkıp hakkındaki görüşlerini sert bir dille anlattı öyle bir adamla alakan olmadığını söyledi insanlara. İnsanlar da bu durumun üzerinden tartışma döndürüyor şimdi.

Jet Fadıl gibi biraz.

Beni tanıyan biri falan değil yani random yazılmış saçmalık olduğunu görmek çok basit. Ne telefon satarım , ne dayak yerim ne de kimseye yemek ısmarlatırım. Hani birisi gelip sen şöylesin , böylesin falan yazınca bu kadar gerçek olarak kabul etmenizden bahsediyorum . Atıyorum anneni tanıdığını söyleyen birisi annen hakkında buraya abuk subuk şeyler yazınca annene saygını kayıp mı edersin ?

Annenin balonu sönmüş mü olur ? ;D
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Noyzura said:

bir sormak istiyorum. neden birisi A4 boyutunda 5. sınıf bir şekilde sektirince bu kadar zevke gelme olayı oldu ? Hani böyle 7-8 kişi özellikle bir çoştu kendinden geçtide şaşırdım.

noyzura, kendini peygamber gibi lanse edip ondan sonra internet kafe yancısı kategorisinde çıkmanın komik değil mi yani şimdi?

hayır zaten benimki zevk almaktan çok şaşkınlık. Kuddisi mevzusunda da aynı şeyi yaşadım. koskoca adam lan, ergenlerle uğraşıyor falan dedim. herif ergenleri ergeni çıktı, facebookta küfürlü wotlar falan şaştım kaldım.

fakat seninki gerçekten efsanevi olmuş. saniyede 8 yumruk atan, maddiyatı aşmış, rockstar olan sen dayak yediğin adamın motorunu yıkayıp üzerinde fotoğraf çektirmeler falan spinelessness'da limitleri zorlamışsın. yarattığın persona'yı tebrik ettim.

http://www.youtube.com/watch?v=zSTEqHxh3fI

internete hoşgeldin.

şimdi balonlu bir account gelip senin hakkında bir wot yazsa bu gerçek mi olucak ? Buna niye bu kadar inanmak için sarılıyorsunuz ki ? Kusura bakmayın ama çok saçma. Birisinin yazdığı bir saçmalıkla olduğum şeyden farklı olmuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Kendin kabul edip heycanlandın abi adamın yazdıklarını

olmadı öyle birşey. sadece testis malzemesi yapmak için kendinden geçenler bi heyecan yaptı şimdi de gerçekmiş gibi diretiyorlar o kadar. benim de sorduğum neden bu kadar heyecanlanıp saçma bir postu gerçekmiş gibi "aha aslında sen böyleymişşin " tribine girdiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü sen aynı şeyleri, seni aylardır farklı konularda tırtıklayan fistan için yazıldığında, çok heycan yapıp yani hemen gerçekliğini sorgulamadan kabul edip, kubilay anca senin arkadaşın olur diyip bide gittin o alıntıları efsane başlıklara yolladın abi.

şimdi sen kabul edermiydin balonlu biri gelip senin hakkında birşeyler yazsa buraya deme.

çünkü sende kabul ettin.
Sosyal ağlarda paylaş

cambazct said:

ha bide malesef brounun yazdiklari senin buralara yazdiklarindan daha inandirici geliyo, realist ve olma olsasiligi yuksek olan seyler yazmis, yani o yuzden senin yaratmaya calistigin imaji, personayi adam balyozla kirec tozu haline getirdi tek hamlede.

sıradınlığa sarılmak için buna inanmaya fazlasıyla diretiyorsunuz.

tüylü ceket olayındada üstüme iftiralar gelmişti ama öyle olmadığı ortaya çıktı. yaratmaya çalıştığım bir imajda yok ama herkesin balyozla sıradanlaştırıldığı bir dünyada benim gerçekliğimi kabul etmek zor gelmesini anlıyorum. Ona inanmaya fazlasıyla ihtiyacın olabilir gibi. bu sıkıntı bir durum senin için.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

çünkü sen aynı şeyler seni aylardır farklı konularda tırtıklayan fistan için yazıldığında, çok heycan yapıp yani hemen gerçekliğini sorgulamadan kabul edip, kubilay anca senin arkadaşın olur diyip bide gittin o alıntıları efsane başlıklara yolladın abi.

şimdi sen kabul edermiydin balonlu biri gelip senin hakkında birşeyler yazsa buraya deme.

çünkü sende kabul ettin.

bununla ilgili açıklamamı yaptım . Kubilaya fazlasıyla gıcık oluyordum ve ona yazdım. fistan'ında her topik altında sataşmasından dolayı "kankası olduğuna şaşırmadım" dedim . üstüne hatamı da kabul ettim ama brou'ya beni tanıyormuş gibi random bir şekilde salladıklarına bu kadar sıkı sıkı fanatikçe sarılmanız olayına yönlendiriyorum konuyu. Hala "sen öylesin gerçek yüzün buymuş" muhhabeti yapıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

şimdi balonlu bir account gelip senin hakkında bir wot yazsa bu gerçek mi olucak ? Buna niye bu kadar inanmak için sarılıyorsunuz ki ? Kusura bakmayın ama çok saçma. Birisinin yazdığı bir saçmalıkla olduğum şeyden farklı olmuyorum.

şimdi eğri oturup doğru konuşalım. sen ne kadar spiritüel ve derin bir kişiliksen bizde anamızdan dün doğmadık. yıllardır forum kullanan, internet kullanan adamlarız. biri iftira attığında kişinin verdiği tepki ile aşağı yukarı ne olduğunu anlayabilecek seviyedeyiz. bunu senin örneğin için söylemiyorum, kişisel algılama.

o her kimse, ki fistan'dır büyük ihtimal zaaa, gayet detaylı bir şekilde yazmış belli ki şahsen tanıyor. genel şeyler söylememiş "o şöyledir böyledir" diye, gayet olayları paylaşmış. gerçeklik payı olmasa senin vereceğin tepki de farklı olurdu, bu da gayet açık.

biri benimle ilgili bir şey yazsa forumda kimsenin umurunda olmaz çünkü ben burada kendimi herhangi bir insan tipi olarak lanse etmiyorum. zenginim, fakirim, womanizer'im vb. etiketler altına girip ilgi toplamaya çalışmıyorum. diğer yanda sen kendini böyle lanse edip, internet kafe yancısı kategorisinde çıkınca eğlence malzemesine dönüşüyorsun ister istemez. adam yazınca gerçek olmuyor kısaca onaylayan nitelikteki senin davranışların oluyor. böyle kendini lanse etmesen de kimsenin umrunda olmazdı.

herkes hayatının bir noktasında birinden dayak yemiştir, eşine dostuna yamuk yapmıştır veya uygunsuz bir duruma düşmüştür. enteresan bir şey değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...